Büyükada Denizcilik Turizm Sanayi Ve Ticaret Limited Şirketi kuruldu!

Büyükada Denizcilik Turizm Sanayi Ve Ticaret Limited Şirketi kuruldu! Büyükada Denizcilik Turizm Sanayi Ve Ticaret Limited Şirketi kuruldu!

Büyükada Denizcilik Turizm Sanayi Ve Ticaret Limited Şirketi bugün Adalar’da Güher Öcal ve Zeynep Yazgan Cavıldak ortaklığında 100 bin TL sermaye bedeli ile kuruldu.

Hafta sonu gezilecek 10 proje 3 site!

Büyükada Denizcilik Turizm Sanayi Ve Ticaret Limited Şirketi bugün Adalar’da 100 bin TL sermaye bedeli ile Güher Öcal ve Zeynep Yazgan Cavıldak ortaklığında kuruldu.


Büyükada Denizcilik Turizm Sanayi Ve Ticaret Limited Şirketi konusu:
1-Şirket turizm amaçlı yat-kotra ile tüm hava, kara, deniz araçlarını alır, satar, kiralar ve kiraya verir. 2-Her türlü gemi ve yat işletmeciliği yapar, gemi ve yat kiralar. 3-Her türlü yat, kotra, marina, deniz otobüsü, şilep, tanker,yolcu vapuru, uçak, otobüs, kamyon, kamyonet, otomobil, minibüs,midibüs, treyler, çekici,motosiklet,şehir içi minibüs ile taşımacılık, tır gibi, deniz, kara, hava araçları ile şehir içi, yurt içi ve yurt dışı eşya ve yolcu taşımacılığınıyapar işletir, işlettirir, kiralar, kiraya verir ve anasözleşmesinde yazılı olan diğer işler.

 

Büyükada Denizcilik Turizm Sanayi Ve Ticaret Limited Şirketi adres:  Maden Mah.Çarkıfelek Cad. No:27/6 Adalar