Büyükyalı İstanbul Konutları güncel fiyatlar!

Büyükyalı İstanbul Konutları güncel fiyatlar! Büyükyalı İstanbul Konutları güncel fiyatlar!

Firma: Özak-Yenigün-Ziylan

Proje: Büyükyalı

Büyükyalı İstanbul Konutları için teslimler 2019 yılında başlayacak. Konutların yanı sıra dükkan ve ofislere de yer verilen Büyükyalı İstanbul Evleri Özak GYO, Yenigün ve Ziylan Ortaklığı ile yükseliyor...


1+1, 2+1, 3+1, 4+1 ve 5+1 daire seçeneklerinin sunulduğu  Büyükyalı  İstanbul Evleri'nde daireler 77 ile 527 metrekare arasında değişen büyüklüklere sahip. Büyükyalı İstanbul Projesi, İstanbul Zeytinburnu'da inşa ediliyor.


Zeytinburnu Büyükyalı İstanbul Evleri projesinde daireler, Deniz Kapı, Bahçe Kapı, Kemer Kapı ve Gün Kapı olarak isimlendirilen etaplara ayrılıyor.


111 bin metrekare alan üzerinde yükselen Büyükyalı İstanbul Evleri toplam 1.500 daire, ofis ve dükkanlardan meydana geliyor.Büyükyalı İstanbul Konutları güncel fiyatlar!

Büyükyalı İstanbul konut teslimlerinin 2019'un ilk çeyreğinde yapılması planlanıyor. Büyükyalı İstanbul satış fiyatları 1 milyon TL'den başlangıç gösteriyor.Emlak Konut güvencesine sahip olan Büyükyalı İstanbul Konutları ile daire sahipleri, spor alanları, çocuk oyun alanları, fitness, sauna, yüzme havuzu, kapalı otopark, cafe, restoran gibi olanaklardan faydalanıyor.Adres: Kennedy Cad. Kazlıçeşme Mahallesi 34020 Zeytinburnu, İstanbul / Türkiye

Tel: 0212 557 73 73
Web: http://buyukyali.com/
Gizem Yılmaz/Emlakkulisi.com


projeye sor