Çağdaşlar Mühendislik Yapı Danışmanlık İnşaat Taahhüt Ve Ticaret Limited Şirketi kuruldu!

Çağdaşlar Mühendislik Yapı Danışmanlık İnşaat Taahhüt Ve Ticaret Limited Şirketi kuruldu!Çağdaşlar Mühendislik Yapı Danışmanlık İnşaat Taahhüt Ve Ticaret Limited Şirketi bugün Esenyurt’ta 20 bin TL sermaye bedeli ile Adem Bicil tarafından kuruldu. Çağdaşlar Mühendislik Yapı Danışmanlık İnşaat Taahhüt Ve Ticaret Limited Şirketi bugün Esenyurt’ta 20 bin TL sermaye bedeli ile Adem Bicil tarafından kuruldu. 


Çağdaşlar Mühendislik Yapı Danışmanlık İnşaat Taahhüt Ve Ticaret Limited Şirketi konusu:
Her türlü insaat taahhüt isleri konut, isyeri, ticarethane insaatları yapmak, satmak, kendi hesabına arazi ve arsalar almak bunlar üzerinde veya baskalarına ait arazi ve arsalar üzerinde kat karsılıgı binalar yapmak. Yurtiçinde ve yurtdısında her türlü resmi ve özel sektöre ait insaat taahhüt ve montaj isleri yapmak ve müstakil konut, is hanları, fabrikalar, park ve bahçe düzenlemeleri ve turistik tesisler, tatil köyleri insa etmek. Prefabrik insaat ve meskenler yapmak, yaptırmak ve bunları satmak. Her türlü mühendislik ve danısmanlık hizmetleri vermek, proje ve uygulamalarını yapmak.

Çağdaşlar Mühendislik Yapı Danışmanlık İnşaat Taahhüt Ve Ticaret Limited Şirketi adres: Mehmet Akif Ersoy Mah.1857.Sk. No.8/10 Esenyurt