10 / 12 / 2022

Çalımlıoğlu Gayrimenkul arazide vadeli satış devri başlattı!

Çalımlıoğlu Gayrimenkul arazide vadeli satış devri başlattı!

Çalımlıoğlu Gayrimenkul, toprağa yatırım yapmak isteyenlere vadeli satış kampanyası başlattı. Haziran ayında başlayan kampanya çerçevesinde dönümü 3 bin 500 liradan başlayan arazilere, 700 lira taksitle satılıyor.Çalımlıoğlu Gayrimenkul, toprağa yatırım yapmak isteyenlere vadeli satış kampanyası başlattı. 


Haziran ayında başlayan kampanya çerçevesinde dönümü 3 bin 500 liradan başlayan arazilere, 700 lira taksitle satılıyor. Çalımlıoğlu Gayrimenkul, toprağa yatırım yapmak isteyenlerin karşısına kaçırılmaz bir fırsatla çıkıyor. 


Özellikle metropol şehirlerde yatırımların çoğunun toprak ağırlıklı olduğunu belirten Çalımlıoğlu Gayrimenkul Yönetim Kurulu Başkanı Harun Çalımlıoğlu "Araziyi ister ekin ister bir bina yapın isterseniz alın satın. 

Toprağa yatırım yapmak her daim kazandırır ve güven getirir. Eskiden yatırımları yalnızca üst düzey sanayiciler, işadamları ve imkan sahibi insanlar yapardı fakat bugün baktığımızda memurdan esnafa, avukattan doktora, imkanları dar olandan orta ve üst segmente kadar her kesimden yatırımcı toprak odaklı yatırımlardan yana" dedi. 


Bursa'da Meydan
Geri Dön