Çekmeköy Dreamlife Konutları'nda inşaat başladı!

Çekmeköy Dreamlife Konutları'nda inşaat başladı! Çekmeköy Dreamlife Konutları'nda inşaat başladı!

Avrasyaİnt ve Reform Yatırım proje ortaklığı tarafından, mülkiyeti kendilerine ait arazi üzerinde toplam 30 milyon TL’lik yatırımla hayata geçirilen Çekmeköy DREAMLIFE Konutları’nda inşaat başladı.Çekmeköy Alemdağ Ormanının hemen yanı başında, 1. 2. ve 3. Köprü bağlantılarına çok yakın mesafedeki proje, 15.000 m² inşaat alanına sahip, 6’şar katlı iki ayrı bloktan oluşuyor. %70’i yeşil alana ayrılan DREAMLIFE’ta, doğanın tam ortasında, 62 m² ila 220 m² arasında değişen daire seçenekleriyle faklı yaşam alternatifleri bir arada sunuluyor. 2017’nin ilk çeyreğinde tamamlanması planlanan projede daire fiyatları 216.000 TL’den başlıyor. 


Tüm yasal izin ve ruhsat süreçleri tamamlanarak yeni yılla birlikte inşaatı başlayan DREAMLIFE Konutları, İstanbul Anadolu Yakası’nın yatırım gözdesi Çekmeköy Alemdağ mevkiinde, hem orman ile iç içe hem de şehir merkezine ve ana arterlere erişimin çok kolay olduğu bir bölgede konumlanıyor. TEM Otoyolu’na 5 dakika, Boğaz Köprüsü ve 1. Çevreyoluna 15 dakika, Maslak ve Levent'e ise 17 dakika mesafede yer alan DREAMLIFE’tan, Sabiha Gökçen Havalimanı’na ulaşım sadece 20 dakika sürüyor. Projenin hemen yanında ise yeni yapılan Çekmeköy Devlet Hastanesi ile Kültür Merkezi bulunuyor.


İş hayatının ve günlük yaşamın stresinden uzaklaşıp doğaya dönmek isteyenler için özel bir fırsat sunan DREAMLIFE Konutları’nda; açık ve kapalı otopark, yüzme havuzu ve çocuk oyun alanlarının yanı sıra mis kokulu eşsiz çam ormanı ile çevrili, her zevke ve ihtiyaca uygun 1+1, 2+1 ve 3+1 Normal Kat, 2+1 ve 3+1 Bahçe Dublex Katı ile 3+1 , 4 +1 ve 5+1  Dublex daire seçenekleri yer alıyor. 


Mülkiyeti kendilerine ait arsa üzerinde Avrasyaİnt & Reform Yatırım proje ortaklığı güvencesiyle hayata geçirilen ve % 50’si kısa sürede ön taleple tükenen DREAMLIFE Konutları, metrekaresi 3.500 TL’den başlayan fiyatlar ve “Kişiye Özel Ödeme Planı” ile satışa sunuluyor. 89 konutluk butik projenin tüm fonksiyonlarıyla, 2017’nin birinci çeyreğinde tamamlanması planlanıyor. 


DREMLIFE Konutları hakkında detaylı bilgi almak için 444 65 83 numaralı telefonu arayabilir ve www.dreamlifekonutlari.com adresini ziyaret edebilirsiniz. 
Haber Zaman Gazetesi'nde şu şekilde yer aldı...


Avrasyaİnt ve Reform Yatırım proje ortaklığı tarafından 30 milyon lira yatırımla hayata geçirilen Çekmeköy DREAMLIFE Konutları'nda inşaat başladı.


 Çekmeköy Alemdağ Ormanı'nın hemen yanı başında, 1., 2. ve 3. köprü bağlantılarına yakın mesafedeki proje, 6'şar katlı iki ayrı bloktan oluşuyor. Yüzde 70'i yeşil alana ayrılan projede, 62 m² ile 220 m² arasında değişen daire seçenekleri bulunuyor. 2017'nin ilk çeyreğinde tamamlanması planlanan projede daire fiyatları 216 bin liradan başlıyor.Zaman
Haber Özgür Düşünce Gazetesi'nde şu şekilde yer aldı....


89 konutluk butik projenin 2817'nin birinci çeyreğinde tamamlanması planlanıyor 

Avrasyaint ve Reform Yatırım proje ortaklığı tarafından, toplam 30 milyon liralık yatırımla hayata geçirilen Çekmeköy Dreamlife Konutlarında inşaat başladı. Metrekaresi 3 bin 500 liradan satılan daireler, 216 bin liradan başlıyor. 

Çekmeköy Alemdağ Ormanının hemen yanı başında, 15 bin metrekare inşaat alanına sahip proje 6'şar katlı 2 ayrı bloktan oluşuyor. Yüzde 70'i yeşil alana aynlan Dreamlife'ta, 62 metrekare ila 220 metrekare arasında değişen daire seçenekleri bir arada sunuluyor. 


KİŞİYE ÖZEL ÖDEME 

Avrasyaint & Reform Yatırım proje ortaklığı güvencesiyle hayata geçirilen ve yüzde 50'si ön taleple tükenen Dreamlife Konutları, "Kişiye Özel Ödeme Planı" ile satışa sunuluyor. Özgür Düşünce