29 / 03 / 2023

Century 21 ofislerinde kredi kartı geçecek

Century 21 ofislerinde kredi kartı geçecek

Century 21 Akbank ile anlaştı. Emlak ofislerinde kredi kartı kullanılacak. Kredi kartları bol puan kazandıracak.Century 21 Türkiye, Akbank'la gerçekleştirdiği işbirliği çerçevesinde Century 21 Ofislerinden Axess ve Wings Kartları ile işlem yapanlara hem ödemelerini taksitlendirme hem de Mil Puan ve chip-para kazanma imkanı sunuyor.

Gayrimenkul sektörünün öncü kuruluşu Century 21 Türkiye, ofislerinden hizmet alan ve hizmet bedellerini kredi kartı ile ödemeyi tercih eden herkese yepyeni bir hizmet sunuyor.

Century 21 Türkiye gayrimenkul sektöründe bir ilke daha imza atarak kredi kartı müşterilerini ödüllendirmek, onlara taksit imkanı gibi kolaylıklar sağlamak üzere kurumsal bir işbirliğine giderek bu alanda yine bir ilki gerçekleştirdi.

Akbank ile yapılan işbirliği çerçevesinde Century 21 Türkiye müşterileri Axess ve Wings kartlarıyla, işlemlerini taksitli olarak yapabilecekler. Axess ile yapılan işlemlerden chip-para kazanılırken, Wings ile yaptıkları işlemlerden kazandıkları Mil Puanlar ile istedikleri havayoluyla, istedikleri yere, kontenjan kısıtlaması olmadan ve alan vergisi ödemeden bedava uçak bilet alabilecekler ya da kazandıkları chip-paraları hesap kesim tarihini beklemeden anında harcayabilecekler. İsterlerse chip-paraları Mil Puan'a çevirerek daha hızlı Mil Puan da biriktirebilecekler.

Century 21 Türkiye ofislerinde hizmete girmeye başlayan anlaşma hakkında bilgi veren Century 21 Türkiye Kanal Yönetimi ve Operasyon Genel Müdür Yardımcısı Barış Birol; "Century 21 Türkiye ofislerinde müşterilerimize sunduğumuz hizmetleri çeşitlendirme yönünde çalışmalarımız devam ediyor. Gayrimenkul alım-kiralama genelde tüm insanların hayatlarında önemli bir dönüm noktası, bizde bu çok önemli süreçte müşterilerimize hizmet verirken onlara her türlü desteği sunmaya çalışıyoruz. Yeni ev değişikliği sırasında masraflar genelde kontrolden çıkar, bu sebeble bu zor dönemde aldıkları hizmetlerin bedelini ödemeleri için kendilerine kolaylık sağlama yöntemini araştırdık. Bu noktada yollarımız Akbank ile kesişti ve bu aşamada bu özel işbirliği ortaya çıktı. Ofislerimizden işlem yapan müşterilerimize Axess ve Wings Kartlar'la yaptıkları işlemlerde hem taksit imkanından yararlanabilecekleri hem de Mil Puan ve chip-para kazanacakları bir imkan sunuyoruz. Bu yeni hizmetle Century 21 müşterilerinin memnuniyetini daha da arttırmayı hedefliyoruz" dedi.

Century 21 Türkiye'nin kampanya dahilindeki tüm ofislerinde geçerli bu fırsat ile Axess sahibi Century 21 müşterileri peşin ödemelerde %1 chip para ve buna ek olarak Wings sahipleri de her 1 YTL için 2 Mil Puan kazanıyor, ayrıca ödemelerini de 3 taksitle yapabiliyor olacaklar. Taksitli alışverişlerde Axess sahipleri %1 chip para ve Wings sahipleri her 1 YTL için 1 Mil Puan kazanıyor olacaklar.

Century 21 ofisleri bu sayede yeni bir eve geçişte aynı anda çok sayıda yere ödeme yapması gereken müşterilerine taksit seçenekleriyle rahatlama fırsatı sağlamış olacak ve aynı anda kazandırmaya devam edecek.
Geri Dön