Cer Yapı`dan Galatown`da 125 bin YTL`den başlayan fiyatlarla

Cer Yapı`dan Galatown`da 125 bin YTL`den başlayan fiyatlarlaCer Yapı'nın Bayramoğlu'ndaki 600 konut, 68 odalı butik otel, spor kulübü ve bölgenin en büyük ve tek alışveriş-eğlence merkezi içeren ilk projesi "Galatown" hayata geçiriliyor.


Özel yaşam alanlarına yeni değerler katmayı kendine vizyon edinmiş Cer Yapı; İstanbul'un hemen yanı başında, doğası ve bozulmamış çevre yapısı ile huzur içinde yaşanabilecek sayılı alanlardan biri olan Bayramoğlu'nu modern ve yeni bir yaşam merkezine dönüştürmeyi hedeflliyor.

Bölgenin ilk tek alışveriş ve eğlence merkezini içinde barındıran Galatown projesi eksiksiz ve keyifli bir yaşam vaat ederken, stratejik konumu sayesinde sunduğu ulaşım kolaylığı ve uygun fiyatları ile hem yatırımcıların hem de konut sahibi olmak isteyenlerin yüzünü güldürecek.

İstanbul'un en büyük hayvanat bahçesi ve botanik parkına, F1 pistine, havaalanına ve Sabancı Üniversitesi gibi Türkiye'nin en büyük eğitim kurumlarına olan yakınlığı ile dikkat çeken Galatown projesi deniz manzaralı daireleriyle konum olarak stratejik bir öneme sahip. Proje ayrıca, İstanbul'un 3. büyük marinası olan Pendik marinası, hızlı tren ve deniz otobüsü duraklarına yakınlığı ile ulaşım rahatlığı sunuyor.

Bayramoğlu'nun doğasını bozmadan yapılması planlanan 4-5 katlı, deniz manzaralı konutlardan oluşan projede dairelerin fiyatları, kısa bir süre için geçerli olacak avantajlı fiyat ve ödeme koşulları ile, metrekaresi 1200 dolar'dan başlayarak 125 bin ile 340 bin YTL arasında değişiyor.

Ayrıcalıklı bir yaşamın kapıları Galatown'da sizin için sonuna kadar açılıyor...

Galatown projesi, alışveriş ve eğlence merkezi, sinemaları, fitness center, sauna, squash, tenis kortları ve yüzme havuzlarıyla bölgenin çekim merkezi haline gelecek. Alışagelmiş mimari konseptlerden uzak, minimalist bir yaklaşımın ürünü olan Galatown'da, tasarımdan uygulamaya, malzeme seçiminden işçiliğe tüm detaylar birinci sınıf bir projenin izlerini taşıyor.

9 ay sonra yaşama geçecek Galatown'daki ilk fazda 81 metrekare 1 yatak odalı dairelerden, 236 metrekarelik bahçe dublekslerine kadar birbirinden farklı 9 tip daire alternatifi bulunmaktadır.

 

Cer Yapı, Galatown projesini ilk olarak Konut&İşyeri Fuarı'nda 120 metrekarelik standında görücüye çıkarıyor.

21-24 Şubat 2008 tarihleri arasında CNR Expo Center'da düzenlenecek fuarda Cer Yapı, Galatown projesinin özelliklerini maket üzerinden fuar ziyaretçilerine tanıtma fırsatı bulacak.

Ülkemizde son yıllarda kentsel dönüşüm, kentsel yenileme ve stratejik planlamada önemli bir mesafe alan inşaat ve gayrimenkul sektörünün buluştuğu Konut&İşyeri Fuarı birbirinden değerli projelerin rekabetine sahne olacak.