10 / 12 / 2022

Halkalı'da göl manzaralı 280 bin YTL'den başlayan fiyatlarla konut

Halkalı'da göl manzaralı 280 bin YTL'den başlayan fiyatlarla konut

Albayrak Yapı Grubu'nun Halkalı'da inşa ettiği Küçükçekmece Gölü manzaralı Güneş Park Evleri, 280 bin YTL'den başlayan fiyatlarla satışa sunuluyor. 868 konutluk projede yüzde 10 peşinatla konut kredisi de kullanılabiliyor.Halkalı'da, TEM ve E5 karayollarının bağlantı noktasında yaklaşık 78 bin m2 arazi üzerine yayılan ve inşaatı devam eden Güneş Park Evleri, TOKİ'nin kaynak geliştirme kapsamında üretiliyor. 18 blok 868 konuttan oluşan projede 2+1, 3+1 ve 4+1 daire seçenekleri sunuluyor. Ocak ayında satışına başlanan konutların büyüklüğü 78 m2 ile 150 m2 arasında değişiyor.

TOKİ standartlarına ek olarak ankastre mutfak, laminant parke ve kombinin de yer aldığı konutlar, anahtar teslimi olarak sahiplerine verilecek.

Kesintisiz elektrik

Küçükçekme Gölü'ne hakim konutların en büyük özelliği ise, kesintisiz elektrik imkanı sunması. Özel güvenlik kameralı kapalı otoparkları bulunan Güneş Park Evleri'nde, intercom cihazıyla hem blok hem de güvenlik girişleri kontrol altında tutulurken, televizyonun sabit bir kanalından oyun alanlarını seyretme imkanı da sunuluyor.

Yeşil alanların bol olduğu Güneş Park Evleri, 1 kapalı, 2 açık yüzme havuzu, spor merkezi, tenis kortları, basketbol/voleybol sahaları, koşu/yürüyüş/bisiklet parkuru, kaykay alanı, mini futbol sahası, süs havuzları ve çocuk oyun alanları ile 24 saat spor yapabilmenin özgürlüğünü ve keyfini yaşatıyor.

3+1 dairelerin yoğun talep gördüğü Güneş Park Evleri'nde, konut fiyatları, 280 bin ile 340 bin YTL arasında değişiyor. Yüzde 10 minimum peşinatla konut kredisi de kullanılabiliyor.

İletişim için tel: 444 0 295

(Konut Dergisi)
Geri Dön