19 / 08 / 2022

Çılgın Sedat: Oğlum için evimi, yazlığımı sattım!

Çılgın Sedat: Oğlum için evimi, yazlığımı sattım!

Çılgın Sedat, serebral palsi hastası oğlunun rahatsızlığından dolayı yaşadığı zorlukları anlattı. Oyuncu ve şarkıcı, ''Her şeyim gitti. Evimi sattım, arabamı sattım, yazlığımı sattım. Mal olarak her şeyi satarım ama onurumu satmam'' diye konuştu.Şarkıcı ve oyuncu Çılgın Sedat, serebral palsi hastası oğlunun rahatsızlığından dolayı yaşadığı zorlukları anlattı. Hürriyet Gazetesi'nde yer alan habere göre, oğlunun hastalığının çok masraflı olduğunu söyleyen ünlü şarkıcı, evinin kirasını öderken zorlandığını ve bu süreçte elindeki tüm mal varlığını sattığını söyledi.

Çılgın Sedat: Oğlum için evimi, yazlığımı sattım!

Çılgın Sedat, şu ifadeleri kullandı: ‘Arabamı sattım, satmak zorundaydım. Her şeyim gitti. Evimi sattım, arabamı sattım, yazlığımı sattım. Mal olarak her şeyi satarım ama onurumu satmam. Adam gibi çalışmaya çalışıyorum. Bakıyorum hep aynı yüzler, hep aynı yüzler. Bir kişi de çıkıp demiyor ki ‘Oğlum boş ver! Hiçbir şey değilsin sen, ama evladın için ben sana farklı bir iş kapısı açayım da yardımcı olayım.’ kimse bana destek olmadı. Ben kimsenin kapısını çalmadım, kime gideceğim ki... Ben para istemiyorum, hiçbir zaman da istemedim, bana iş versinler yeter.''

Çılgın Sedat: Oğlum için evimi, yazlığımı sattım!

Oğlunun aylık masrafının 8 bin TL olduğunu söyleyen Çılgın Sedat, "Geçen günlerde ben sahnedeyken oğlumu ambulansla hastaneye kaldırdılar. Ben sadece telefonda onu izledim. Sahnede olduğum için gelen insanları eğlendirmek için gidemedim. Haftada sadece bir gün işe gidiyorum onunla da her şey çok zor oluyor. Ve şu an 350 bin TL borcum var " diye konuştu.