15 / 08 / 2022

City Center ofis fiyatları!

City Center ofis fiyatları!

Firma: Özyurt A.Ş.

Proje: City Center Esenyurt

Esenyurt'ta yer alan City Center ofis fiyatları kapsamında metrekare bazında fiyatlar 2 bin 35 dolardan başlangıç gösteriyor ve de 2 bin 585 dolara kadar yükseliyorCity Center projesi, Avrupa Yakası içinde Esenyurt'ta yükseliyor. City Center ofis fiyatları kısmından önce projeden bahsedelim. 


City Center Esenyurt, Özyurt Anonim Şirketi tarafından inşa ediliyor. Proje içerisinde 428 konutun yanı sıra 126 mağaza bulunuyor. City Center ofis fiyatları!


Özyurt  City Center Esenyurt  satılık daire tipleri 1 oda 1 salon, 2 oda 1 salon ve 3 oda 1 salondan meydana geliyor. Projede toplam arsa alanı 200 bin metrekare olarak belirlendi. 


City Center ofis fiyatları!

City Center ofis fiyatları metrekare birim olarak 2.035 ila 2.585 dolar arasında değişiyor. 


Özyurt City Center Esenyurt teslim tarihi Şubat 2015 olarak belirlendi. Özyurt City Center Esenyurt kapsamında dairelerin alanları 78 metrekareden başlıyor ve 120 metrekareye kadar yükseliyor. City Center ofis fiyatları!


Özyurt City Center Esenyurt içinde belediye binası, oyun alanları, spor alanları, hükümet konağı, konutlar, ofisler, alışveriş alanları ve emniyet binası bulunuyor. 


Özyurt City Center Esenyurt adres:

Namık Kemal Mah. Doğan Araslı Cad. No:79 Esenyurt/ İSTANBUL, TÜRKİYE 


Özyurt City Center Esenyurt iletişim: 

Telefon: 0212 450 25 61

Web adresi: www.citycenteresenyurt.com


projeye sor