Cordella Kartal’ın temeli atıldı!

Cordella Kartal’ın temeli atıldı! Cordella Kartal’ın temeli atıldı!

İstanbul’un yeni gözdesi Kartal’da kentsel dönüşüm kapsamında yükselecek bir yaşam projesi olan Cordella Kartal’ın temeli atıldı. Satışı devam eden ve yoğun ilgi gören Cordella Kartal, Aralık 2017’de teslim edilecek.

Hafta sonu gezilecek 2 proje 2 site!

Kayıhan Yapı ve Scon Yapı ortaklığıyla yapımına başlanan Cordella Kartal’da hafriyat çalışmalarının bitmesiyle birlikte inşaat hızla devam ediyor. 


Temel atma töreninde konuşan Kayıhan Yapı Yönetim Kurulu Başkanı Mahmut Erdem Kubilay, “Hafriyat çalışmaları esnasında projenin oturduğu zemindeki bazalt türü kaya kütleler sebebiyle kırma işlemlerimiz oldu. Bu da zeminin burada ne kadar sağlam olduğunu bize gösteriyor. Çok şükür temel betonumuzu da döktük, inşaatımıza daha hızlı devam edip en kısa sürede projemizi teslim edeceğiz”, dedi.

 

Satışı devam eden ve yoğun ilgi gören Cordella Kartal, Aralık 2017’de teslim edilecek. Kartal’ın en prestijli bölgesi olan Atalar Mahallesi’nde devam eden projenin sahile, Büyük Anadolu Adalet Sarayı’na, Kartal Eğitim ve Araştırma Hastanesi’ne yakınlığının yanı sıra Metro ve  Marmaray  gibi kolay ulaşım alternatiflerine yürüme mesafesinde olması Cordella Kartal’ı ayrıcalıklı kılıyor. 


Projenin altında faaliyet gösterecek MM Migros, oturumculara alışveriş kolaylığı sağlamasının yanı sıra projeye ayrı bir prestij katıyor.


Cordella Kartal’da 1+1, 2+1, 3+1 ve bahçe katı daire tipleri olmak üzere toplamda 215 daire yer alacak. Açık ve kapalı yüzme havuzları, fitness center, saunalar, çocuk oyun alanları, kapalı otopark ve güvenliğiyle de eksiksiz bir sosyal donatıya sahip…


Lansmanda %12 fiyat avantajı sağlayan Cordella Kartal’da “Peşin ödemelerde” %8 ilave indirim imkanı sunuluyor. Projede 1+1 daireler 299.000 TL, 2+1daireler 419.000 TL, 3+1 daireler 713.000 TL gibi cazip fiyatlarla başlıyor. 36 ay “0” faizli firma taksitlendirmesi ve yüzde 25 peşin kalanı 120 aya kadar banka kredili ödeme seçenekleri de mevcut. Kentsel dönüşüm nedeniyle fiyatlarda uygulanan yüzde 1 KDV oranı da yatırımcıları cezbedecek unsurlar arasında…


Web Sitesi: http://www.cordellakartal.com/pus