Cosentino'dan Dekton ile parlak öneriler!

Cosentino'dan Dekton ile parlak öneriler!

Cosentino’nun ultra kompakt Dekton yüzeyler için piyasaya sürdüğü yeni Glacier, Fiord ve Tundra renkleri, eski zamanların asaletini bugüne taşıyor. Yeni üç parlak renk, Dekton’un yüksek teknolojideki kalitesiyle birlikte mekanlara bambaşka ışıltılı bir ruh katıyor.


Cosentino tarafından üretilen yenilikçi ultra kompakt yüzey Dekton, üç yeni renk seçeneğiyle tüketicilere sunuldu. Glacier, Fiord ve Tundra renkleri doğadan ilham alınarak geliştirildi. Dekton’un pürüzsüz, sağlam ve düz yüzeyler sunan bu yeni eşsiz renkleri ile yeni bir koleksiyon da ortaya çıktı: Dekton XGloss Natural. Glacier, Fiord ve Tundra, eski zamanlardan beri kullanılan zamansız malzemelerin asaletine sahip. Geçmişi bugüne taşıyan bu renkler, kristal parlaklığı ve yüksek teknoloji ile sağlanan kalitesiyle de dikkat çekiyor. Bu yeni renklerle birlikte Dekton’un son koleksiyonuna erişebilen başka yüzey bulunmuyor. 


Dayanıklı ve su geçirmez

Yeni renk tonlarıyla kullanıcıların gözünü kamaştıran Dekton XGloss ürün yelpazesi aynı zamanda yüksek dayanıklılık, lekelere karşı direnç ve su geçirmez özellikleriyle de adından söz ettiriyor. Dekton XGloss, bina cephelerinde, mutfak veya banyo tezgâhlarında, zemin ve yol yüzeylerinde, merpenlerde ve diğer tüm yüzey kaplama türlerinde kullanılabiliyor. 


Dekton® XGloss Natural

Doğal taştan esinlenen Glacier, beyaz bir arka plan üzerinde altın renkte zarif bir mermer dokusunu gözler önüne seriyor. Parlak yüzeyi sayesinde ışıltıyı üst düzeye taşıyan Glacier, abartısız ve incelikli bir alternatif. Aynı zamanda tasarımın, saflığın ve zarafetin simgesi.


Doğadan esinlenen Fiord, en gösterişli krem tonlarının güzelliğine sahip. Fiord’un renk yelpazesinde sıcak, sarı ve toprak renkleri bir araya getirildi. Fiord da saf varlığı içinde taşıyan ince bir tasarıma sahip. 


Doğal taştan esinlenen Tundra ise içinde gri beneklere sahip beyaz bir tabanı ortaya çıkarıyor. Dikkat çekici damarlı yapısı, gösterişli parlaklığı ve incelikli beyaz arka planı ile mermer özelliklerini canlandıran Tundra, sınırsız zariflikle eş anlamlı.