01 / 10 / 2022

Cumhurbaşkanı açıkladı, Resmi Gazete'de yayınlandı! 60000 TL hesaplara yatıyor!

Cumhurbaşkanı açıkladı, Resmi Gazete'de yayınlandı! 60000 TL hesaplara yatıyor!

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan tarafından açıklanan duyuruda, özellikle asgari ücret karşılığı çalışan ve emekli olan vatandaşlara kamu bankaları üzerinden 24 ay vadeli kredi verileceği duyuruldu.Devlet desteği ile nakit para almak isteyen vatandaşlar için 24 ay vadeli 60 bin TL nakit kredi kampanyasının resmi gazetede yayınlanmasından sonra başvurular alınmaya başlandı. En düşük faiz oranlarından faydalanarak kredi imkanından yararlanabileceğiniz bu kampanyalara katılacak olan vatandaşlara 5 dakika içerisinde sonuçları ve onaylanan kredi aynı gün içerisinde hesaplarına yatırlıyor.

Cumhurbaşkanı açıkladı, Resmi Gazete de yayınlandı! 60000 TL hesaplara yatıyor!

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan tarafından açıklanan duyuruda, özellikle asgari ücret karşılığı çalışan ve emekli olan vatandaşlara kamu bankaları üzerinden 24 ay vadeli kredi verileceği duyuruldu. Başvurularını gerçekleştirmek isteyen vatandaşlara ilk taksit ödemesinde 90 gün ertelemeli şeklinde yaparak rahat bir nefes almalarına imkan sağlanacaktır. 

 
Sorumluluk Reddi Beyanı: Emlakkulisi.com’da yer alan haberler ve makaleler yatırım tavsiyesi niteliğinde değildir. Emlakkulisi.com herhangi bir emtia veya dijital varlığın satın alınmasını veya satılmasını önermez. Emlakkulisi.com bir yatırım danışmanı değildir. Bu nedenle Emlakkulisi.com'da yer alan haber ve makalelerin editörleri yatırım kararlarınızdan sorumlu tutulamaz. Okuyucular, haberlerdeki emtia, şirket, varlık veya hizmetler ile ilgili herhangi bir işlem yapmadan önce kendi araştırmalarını yapmalıdır.
Geri Dön