18 / 08 / 2022

Dacia Sandero'nun fiyatı 132 bin TL düştü! ÖTV'den muaf seçeneğiyle satışta! İşte 8 Nisan 2022 fiyat listesi...

Dacia Sandero'nun fiyatı 132 bin TL düştü! ÖTV'den muaf seçeneğiyle satışta! İşte 8 Nisan 2022 fiyat listesi...

Sağlam yapısı ve Y şeklindeki ön ışık imzalı LED farlarla vurgulanan yeni ön yüz stiliyle dikkat çeken Dacia Sandero, ÖTV muaf kampanyasıyla alıcılarını bekliyor. Peki Dacia Sandero kaç TL oldu? İşte Dacia Sandero 8 Nisan 2022 fiyat listesi...Dacia Sandero nun fiyatı 132 bin TL düştü! ÖTV den muaf seçeneğiyle satışta! İşte 8 Nisan 2022 fiyat listesi...

Segmentinin en geniş iç hacimlerinden birine sahip olan Dacia Sandero, modern iç tasarımıyla dikkat çekiyor. Yepyeni jantlarıyla SUV sınıfında ön plana çıkan modellerden olan Dacia Sandero, ÖTV muaf seçeneğiyle satışa sunuluyor. 

Dacia Sandero nun fiyatı 132 bin TL düştü! ÖTV den muaf seçeneğiyle satışta! İşte 8 Nisan 2022 fiyat listesi...

Modern iç tasarımı, yüksekliği ve derinliği ayarlanabilen direksiyon ve otomatik klima özellikleriyle araba alacakları cezbeden Dacia Sandero Stepway, ergonomik kullanımı ve modern görünümüyle dikkat çekiyor. Dacia Sandero Stepway ile, direksiyon yüksekliği ve derinliği ayarlanabiliyor. Böylece en uygun sürüş pozisyonu ayarlanıyor. 

İdeal boyutlara sahip şehir otomobili şeklinde nitelendirilen Dacia Sandero, ÖTV muafiyetli fiyatıyla alıcılarını bekliyor. 

Peki Dacia Sandero fiyatları kaç TL oldu? En uygun Dacia Sandero Stepway fiyatı ne kadar? İşte 8 Nisan 2022 fiyat listesi...