Dap Yapı Teras Kule Kartal fiyatları!

Dap Yapı Teras Kule Kartal fiyatları! Dap Yapı Teras Kule Kartal fiyatları!

Firma: DAP Yapı

Proje: Teras Kule

Konut, ofis ve mağazalardan oluşan Teras Kule projesi, İstanbul Kartal'da inşa ediliyor. Dap Yapı Teras Kule Kartal fiyatları 370 bin TL'den başlıyor...16 bin metrekare arsa alanına sahip  Teras Kule  projesinde yüzde 5 peşinat vererek faizsiz 120 aya kadar taksitlendirme yapılabiliyor. Proje İstanbul Anadolu Yakası Kartal'da yer alıyor. 


Teras Kule Rezidans projesi 30 katlı iki blok olarak planlandı.  DAP Yapı  imzası taşıyan Teras Kule'de daire büyüklükleri 38 metrekare ile 281 metrekare arasında değişiyor. Projedeki ofislerin büyüklükleri ise 40 metrekare ile 74 metrekare arasında değişiyor. 


Dap Yapı Teras Kule Kartal fiyatları!

Kartal Teras Kule projesi fiyatlar kapsamında projede daire fiyatları 370 bin TL'den başlıyor. Projede teslimler 2019 yılında gerçekleşecek. 


Teras Kule Rezidans projesi 364 daire, 25 ofis ve 11 mağazadan meydana geliyor.  Projede aylık 2 bin 200 TL'den başlayan fiyatlarla daire sahibi olunabiliyor. 


Teras Kule Rezidans'ta sauna, fitness, spor alanı, çocuk oyun alanı, yüzme havuzu, otopark gibi sosyal olanaklar yer alıyor.


Tel: 0216 399 80 80

Web: http://www.dapyapi.com.tr

Gizem Yılmaz/Emlakkulisi.com


projeye sor