29 / 06 / 2022

DAP Yapı, Vazo Kule'de, Hitit vazosundan esinlenmiş!

DAP Yapı, Vazo Kule'de, Hitit vazosundan esinlenmiş!

DAP Yapı'nın eski Hitit vazosundan esinlenerek tasarladığı Vazo Kule'de teslimler başladı. Yüzde 40'ı teslim edilen Vazo Kule projesi, iki rezidans ve bir ofis bloğundan oluşuyor.DAP Yapı'nın eski Hitit vazosundan esinlenerek tasarladığı Vazo Kule'de daire ve ofis sahiplerine teslimler başladı. Yüzde 40'ı teslim edilen Vazo Kule, iki rezidans ve bir ofis bloğundan oluşuyor. Tasarımı ve mimarisi ile dikkat çeken Vazo Kule'de, 289 rezidans ve 99 home-ofis bulunuyor. 


Avrupa'nın en prestijli gayrimenkul ödülleri arasında gösterilen European Property Awards'ta 'Ticari Yüksek Katlı Yapı' alanında birinciliğe layık görülen Vazo Kule'de ofisler, istenirse birleştirilerek daha büyük metrekarelere dönüştürülüyor. Teslimlerin hızla devam ettiği 5 yıldızlı otel konforuna sahip olan Vazo Kule'de çok sayıda tesisin yanı sıra helikopter pisti yer alıyor. Home Ofis'te VIP asistan hizmeti; sekreter ve yardımcı personel gibi ihtiyaçları ortadan kaldırarak özel asistan, back office ve concierge hizmetleri sunuyor. 


DAP Holding Yönetim Kurulu Başkanı Ziya Yılmaz, 5 yıldızlı otel konforuna sahip olan projenin, Ortadoğu'nun en büyük oteller zinciri Rotana tarafından otel konseptinde işletilmeye başlandığını belirtti. 


Rotana'nın 12 ülkede, 26 şehirde, 100'e yakın oteliyle, yılda 5 milyon konuk ağırladığını anlatan Yılmaz, "Rotana, 300 bağımsız rezidansı, dileyenler için otel işletim sisteminde kiraya verecek. Böylece yatırımcıya ekstra kazanç fırsatı sunacak olan, kurumsal işletim sistemi ile daire sahipleri kendi yerlerini kiralayarak ekstra gelir elde edecekler" dedi. 


Dünya