Dekon Senkron’da metrekare birim fiyatı 4 bin 800 TL’den başlıyor!

Dekon Senkron’da metrekare birim fiyatı 4 bin 800 TL’den başlıyor! Dekon Senkron’da metrekare birim fiyatı 4 bin 800 TL’den başlıyor!

Firma: Dekon İnşaat

Proje: Dekon Senkron

Dekon İnşaat, ekonominin nabzının atacağı İstanbul Finans Merkezi’nde yepyeni bir projeye başladı. Dekon Senkron, hem konut, hem ev-ofis olarak kullanılabilmesi, proje kapsamında yer alan ticari alanları, geniş balkonları ve 4,800 TL’den başlayan metrekare birim fiyatı ile dikkatleri üzerine çekiyor13 yıldır İstanbul Anadolu yakasında nitelikli konut projelerine imza atarak binlerce kişiyi ev sahibi yapan Dekon İnşaat, İstanbul Finans Merkezi’nin kalbinde yeni bir projeye start verdi. İstanbul Finans Merkezi’ne yürüme mesafesindeki konumuyla tüm dikkatleri üzerine çeken Dekon Senkron, konumu, konsepti ve vaat ettiği yaşam kalitesiyle öne çıkıyor. Dekon Senkron’u çepeçevre saran balkonlar ise en önemli özelliklerinden biri olarak işaret ediliyor. Projede 13 metrekareye varan balkonlar bulunuyor.


Dekon Senkron Konforlu Yaşam Vaat Ediyor

Finans Merkezi’nin içinde, değerli konumu ve farklı daire seçenekleriyle her türlü ihtiyaca cevap veren Dekon Senkron’da, 200 araçlık kapalı otopark alanı, açık havuz, spor salonu, çocuk oyun alanları gibi sosyal alanların yanı sıra, sosyal donatı alanları dikkat çekiyor. Dekon Senkron’un altında iki açık kat şeklinde bulunan alanda, kafelerden restoranlara, marketlerden farklı ihtiyaçlara yönelik alışveriş ve hizmet alanlarına kadar pek çok mağaza olacak. Dekon Senkron’un sosyal donatı alanı, bina sakinlerinin yanı sıra, yakın çevrenin de cazibe merkezi olacak. Bir rezidansta olması gereken tüm ayrıcalıkları fazlasıyla sunan Dekon Senkron, İstanbul Finans Merkezi Bölgesi’nde konforlu yaşamın adresi olacak.


Dekon Senkron’un 50 Metre İlerisinde Metro Durağı, 150 Metre İlerisinde Hastane ve Okul İnşa Ediliyor

Finans Merkezi’nin kalbinde, hayatın tam içerisinde konumlanan Dekon Senkron, Ataşehir’in merkezine 10 dakikalık yürüme mesafesinde bulunuyor. Finans Merkezi kapsamında yapılacak metro hattı ise, Dekon Senkron’a ulaşımı daha da kolaylaştıracak. Plana göre, metro durağı Dekon Senkron’a 50 metre mesafede yer alacak. 


Projeye 150 metre mesafede ise hastane ve okul inşaatı için çalışmalar başlatıldı. 


Dekon Senkron’da Yaşam Mart 2019’da Başlıyor

Yaklaşık 5 bin metrekarelik bir alan üzerine kurulan 17 katlı projede, 63 metrekare ile 109 metrekare arasında değişen, 1+1 ve 2+1 168 dairenin yanı sıra, 10 adet de ticari ünite bulunuyor. Mart 2019’da yaşamın başlayacağı Dekon Senkron’da metrekare birim fiyatı 4.800 TL’den başlıyor. Potansiyeli nedeniyle yatırımcıların da yoğun ilgisi ile karşı karşıya kalan projede metrekare fiyatlarının kısa süre içerisinde 7 bin 500 TL’ye çıkması bekleniyor. 2019 yılında Finans Merkezi’nin de tamamlanması ile metrekare fiyatlarının 10 bin TL’nin üzerinde olacağı ön görülüyor. 


Satışlar Şimdiden Başladı

Dünya ekonomilerinin önemli durakları olan New York, Londra ve Dubai’den bile daha büyük bir finans merkezi hayata geçirme amacıyla yola çıkılan İstanbul Finans Merkezi, ekonominin nabzının atacağı ve kuralların yeniden yazılacağı bir merkez olacak.  Dekon Senkron  ise İstanbul Finans Merkezi’ne yatırım yapmak isteyenler için cazip seçenekler sunuyor. 300’ün üzerinde ön talep alan Dekon Senkron’da dairelerin yüzde 30’u satıldı. 


Dekon İnşaat Kendi Finansman Modelini Oluşturdu

Dekon İnşaat, Dekon Senkron projesi için kendi finansman modelini de oluşturdu. Dekon Senkronlu olmak isteyenler, sadece yüzde 5 peşinat verip, sıfır faizle 48 ay vade yapma şansını elde ediyorlar. Taksitlerin 1.800 TL’den başladığı Dekon Senkron için banka anlaşmaları yakında açıklanacak. 


Web: http://www.dekonsenkron.com/


Haber Yeni Şafak Gazetesi'nde şu şekilde yer aldı


Dekon inşaat, İstanbul Finans Merkezi'nde bulunan yeni projesi Dekon Senkron'u görücüye çıkardı. Projeye şimdiden gelen taleplerin ağırlığını finans sektörü çalışanları oluşturdu. Dekon inşaat Yönetim Kurulu Başkanı Cevdet Erdem, bölgede Dekon İnci ve Dekon Turkuaz adlı iki yeni projelerinin daha olduğunu ve bu projelerde de çalışmaların hızlandığım söyledi. Cadde üzerinde 2 katlı ticari alanların üzerinde inşa edilen 17 katlı bloktan oluşan Dekon Senkron projesinde toplam 168 konut ve ticari birimler yer alıyor. Her dairenin balkonlu tasarlandığı projede büyüklükleri 63 metrekare 

ile 109 metrekare arasında değişen l+l ve 2+1 konut seçenekleri yer alıyor. Projede l+l daireler 63-66 metrekare, 2+1 daireler ise 99-109 metrekare büyüklükte bulunuyor. 


Projede metrekare fiyatları 4 bin 800 liradan başlıyor, l+ı konutun en düşük fiyatı ise 320 bin lira olarak veriliyor. Alıcılara 2 farklı ödeme seçeneği de sunuluyor.


Yeni Şafak 


Haber Sabah'ta şöyle yer aldı


Dekon İnşaat, İstanbul Ümraniye'de 55 milyon TL yatırım bedeliyle hayata geçirdiği Dekon Senkron projesini vitrine çıkardı. İstanbul Finans Merkezi'ne komşu konumda bulunan proje 2 katlı ticari alan üzerinde 17 katlı blok halinde inşa ediliyor. Toplam 168 daire ve 10 adet ticari ünitenin yer aldığı projede 1+1 ve 2+1 tipindeki daireler yatırımcıların beğenisine sunuluyor.  Dekon İnşaat  Yönetim Kurulu Başkanı Cevdet Erdem, projenin ön talep sürecinde 300'ün üzerinde talep aldıklarını belirterek, şu ana kadar dairelerin yüzde 30'unun satıldığını söyledi.


Sabah
Haber Sözcü Gazetesi'nde şu şekilde yer aldı...


Dekon İnşaat, İstanbul Ümraniye'de 168 dairelik yeni bir projeye başladı. Uluslararası Finans Merkezi'ne yürüme mesafesindeki konumuyla dikkat çeken Dekon Senkron'da konutların metrekare birim fiyatı 4 bin 800 liradan başlıyor. Yaklaşık 5 bin metrekarelik bir alan üzerine kurulan 17 katlı projede, 63 metrekare ile 109 metrekare arasında değişen, 1+1 ve 2+1 168 dairenin yanı sıra, 10 adet de ticari ünite bulunuyor. Mart 2019'da yaşamın başlayacağı Dekon Senkron'da 200 araçlık kapalı otopark alanı, açık havuz, spor salonu, çocuk oyun alanları yer alıyor. Dekon İnşaat, Dekon Senkron için kendi finansman modelini de oluşturdu. Projeden ev almak isteyenler yüzde 5 peşinat verip, sıfır faizle 48 ay vade yapma şansım elde ediyorlar. Taksitlerin bin 800 liradan başladığı projede anlaşmalı bankalar aracılığıyla kredi kullanılabilecek.


Sözcü


projeye sor