Demir Grup’tan gayrimenkul ve enerjiye 2,5 milyar TL’lik yatırım!

Demir Grup’tan gayrimenkul ve enerjiye 2,5 milyar TL’lik yatırım! Demir Grup’tan gayrimenkul ve enerjiye 2,5 milyar TL’lik yatırım!

Demir Grup gayrimenkul ve enerjiye 2,5 milyar TL’lik yatırım planlıyor. Demir Grup Yönetim Kurulu Başkanı Hamit Demir, “2018 ve 2019 Demir Grup için yatırım yılı olacak” dedi.

İnşaat projelerine 2018 ve 2019 yılında da devam edecek olan Demir Grup, bu yıl Türkiye ve yurt dışında toplam 2.5 milyar TL yatırım planladı. Demir Grup Yönetim Kurulu Başkanı Hamit Demir, “2018 ve 2019 yılını Demir Grup için yatırım yılı ilan ettik. Gayrimenkul ve enerjide atağa kalkıyoruz” dedi. 

Hamit Demir: Satışlarımıza Demir Country yön veriyor

Hamit Demir projeleri hakkında blgi verdi. Demir, "Beylikdüzü’nün kalbi Yakuplu bölgesinde yükselen Demir Country projemiz, bu dönemde kazançlı yatırım ve üst düzey yaşam konforunu aynı anda sunan zengin donanımıyla satışlarımıza yön veriyor. 1160 daire ve 112 ticari üniteden oluşan Demir Country projesi mimarisi ve sosyal yaşam alanlarıyla Beylikdüzü’nün çekim merkezi olacak. 400 milyon TL’lik bir yatırımla hayata geçirdiğimiz Demir Country projemizin satış sonrası toplam hedeflenen gelir minimum 570 milyon Tl ye ulaşmasını hedefliyoruz. Demir Country, Beylikdüzü’nde gerçek İstanbul’u yaşamak ve yatırımcıların yüksek kazancı için en cazip projelerden birisi olacak" ifadelerini kullandı.

Türkiye’de 5 yeni proje hayata geçiyor

Hamit Demir, Türkiye ve yurt dışında toplam 8 projeyi hayata geçirmeyi planladıklarını açıkladı. Büyükçekmece’de 611 konut 57 işyeri, Sefaköy Halkalı’da 130 bağımsız bölümlü konut projesi,Göktürk de 200 konutluk kentsel dönüşüm projesi, Çorlu’da 160 dönüm arazi üzerine 250 bin metre inşaat alanı olan organize sanayi sitesi,İzmirBayraklı’da65 dönüm Demir Grubun kendi arazisi olan arazide konut, ofis ve otel projesi, tasarımı devam etmektedir….

Demir Grup Ukrayna ve Almanya’da da büyüyor

Hamit Demir, Demir Grup’un yurt dışı yatırımları hakkında da bilgi verdi: "Yurt dışındaki projelerimize de 2018 içinde hız vereceğiz. Ukrayna ve Almanya Demir Grup’un öncelikli yatırım alanı olacak. Yurt dışında, Ukrayna’ da 500 konut, ticari alanlar ve 1 otel inşaatımız var. Ukrayna Vinnitsa’da 168 konut teslimini 2017 yılında yaptık. Hala inşaatı devam etmekte olan 2. Ve 3. Etap konutlarının teslimatını ise 2018 sonunda bitirmeyi hedefliyoruz.  Almanya Potsdam şehrinde biri yurt diğeri plaza olmak üzere arsası bize ait olan 2 projemiz başlayacak. Ukrayna Kiev merkezde yine 250dairelik bir projemiz daha var.  Türkiye ve yurt dışında 2018 ve 2019 için planladığımız yatırımlarımızın toplam değeri 2,5 milyar TL’yi buluyor"

http://demirinsaat.com.tr/