Demir Life satışa çıktı! Yeni proje!

Demir Life satışa çıktı! Yeni proje! Demir Life satışa çıktı! Yeni proje!

Firma: Demir İnşaat

Proje: Demir Life

Büyükçekmece'de hayata geçirilen Demir Life projesi satışa çıktı. Projede fiyatlar 520 bin TL'den başlıyor.Demir İnşaat'ın yeni projesi Demir Life satışa çıktı. Projede toplam 821 adet konut bulunuyor. Büyükçekmece'de hayata geçirilen Demir Life projesi otel konseptiyle dikkat çekiyor. Projenin arsa alanı 52 bin metrekare olarak belirlendi. 

İnşaat alanının 150 bin metrekare olduğu Büyükçekmede Demir Life projesinde 8 bin 580 metrekarelik ticari alan ve 100 bin 496 metrekarelik konut alanı bulunuyor.

47 bin metrekarelik peyzaj alanıyla dikkat çeken Demir Life projesinde konutların yanı sıra 52 adet de dükkan bulunuyor.

1+1’den 5.5+1’e kadar daire seçeneklerinin yer aldığı Büyükçekmece Demir Life projesinde fiyatlar 520 bin TL'den başlıyor. Projenin teslimlerinin 36 ay sonra yapılması planlanıyor.

Demir İnşaat Demir Life projesinden yüzde 35 peşinat ve 36 ay vade ya da yüzde 50 peşinat 48 ay vade imkanıyla konut sahibi olunabiliyor.

İstanbul Havaalanına 20 dakika, E5’e 5 dakika, E6’ya 1 dakika uzaklıkta yer alan Demir Life eşsiz deniz ve göl manzarası sunuyor. Bölgenin ilk golf sahasını da içerisinde barındıran proje farklı yaşam biçimlerinin ihtiyaçlarını karşılayacak.


Web: http://demirinsaat.com.tr/
Telefon: 444 21 16


projeye sor