Demirland Çengelköy Park Evleri ödeme planı!

Demirland Çengelköy Park Evleri ödeme planı! Demirland Çengelköy Park Evleri ödeme planı!

Firma: Demirland GYG A.Ş - William Turner

Proje: Çengelköy Park Evleri

Demirland Çengelköy Park Evleri ödeme planı kapsamında, yüzde 25 peşinat ödendiğinde kalan yüzde 75'lik kısım için 120 aya kadar vade imkanı sağlanıyor.Demirland GYG A.Ş - William Turner imzasıyla Üsküdar'da inşa edilen Çengelköy Park Evleri projesinde toplam 27 villa,116 çatı ve bahçe dubleksi ile 73 rezidans daire ve cadde dükkanları yer alıyor.


Çengelköy Park Evleri projesinin sosyal imkanları arasında,  sauna, buhar odası, spor alanları, yüzme havuzu, fitness center bulunuyor.


Projede yer alan daireler  2 oda 1 salon, 3 oda 1 salon ve 5 oda 1 salon dubleks olarak, villalar ise 4 oda 1 salon, 5 oda 1 salon ve 6 oda 1 salon olarak dizayn edildi. 


Proje,Boğaziçi Köprüsü'ne 4.5 kilometre mesafede, Fatih Sultan Mehmet Köprüsü'ne 9.4 kilometre uzaklıkta, Çengelköy sahiline 1.3 kilometre  ve Üsküdar'a 7.2 kilometre uzaklıkta konumlandırılıyor.


Demirland Çengelköy Park Evleri ödeme planı!

Demirland Çengelköy Park Evleri ödeme planı kapsamında, yüzde 25 peşinat ödendiğinde kalan yüzde 75'lik kısım için 120 aya kadar vade imkanı sağlanıyor.


Çengelköy Park Evleri adres;

Mehmet Akif Ersoy Mahallesi Bosna Bulvarı (Nato Yolu) Özçelik Sokak Çengelköy - Üsküdar İstanbul


Çengelköy Park Evleri iletişim;

Telefon : 444 2 866  - 0216 651 37 94

Web Adresi: www.cengelkoypark.com

Öznur YASLI/Emlakkulisi.com


projeye sor