Deniz İstanbul Yakuplu Evleri satış fiyatları!

Deniz İstanbul Yakuplu Evleri satış fiyatları! Deniz İstanbul Yakuplu Evleri satış fiyatları!

Firma: Keleşoğlu İnşaat

Proje: Deniz İstanbul

Deniz İstanbul Konutları toplam 4 bin 649 daireyi kapsıyor. Keleşoğlu İnşaat imzası taşıyan projede daire fiyatları 388 bin TL'den başlangıç gösteriyor...


Deniz İstanbul Evleri 122 bin 500 metrekare alan üzerine  Keleşoğlu İnşaat  tarafından inşa ediliyor. Proje İstanbul Beylikdüzü'ne bağlı Yakuplu sahilinde yer alıyor.


Konut teslimleri hemen yapılan Deniz İstanbul Evleri toplam 4 bin 649 konut ve 330 villadan meydana geliyor. Deniz İstanbul Evleri projesi yürüyüş yolları, hastane, marina, okul, çocuk oyun alanları, yüzme havuzu, sauna, fitness, otopark gibi imkanlar sunuyor. 


Deniz İstanbul Yakuplu Evleri satış fiyatları!


1+1 daireler 388 bin TL

2+1 daireler 610 bin TL

3+1 daireler 860 bin TL

4+1 daireler 1 milyon 900 bin TL’den başlıyor.


Deniz İstanbul Mercan Konakları etabında daire teslimleri ilk etap için bu yıl Kasım ayı, ikinci etap için Nisan 2018 olarak belirlendi. 


Deniz İstanbul Kalyon Evleri ödeme planına göre yüzde 20 peşinat verildiğinde 60 ay vade farksız taksitlendirme yapılabiliyor. 


Yakuplu Deniz İstanbul Mercan Konakları etabının ödemelerinde ise, yüzde 5 peşinatla ev sahibi olma imkanı sunuluyor. Projede yüzde 5 peşinat verildikten sonra yüzde 80'lik kısım için banka kredisi kullanılıyor. Yüzde 15'lik tutar teslimde ödeniyor ve projede peşin yapılan ödemelerde yüzde 10 indirim sağlanıyor. 


Tel : 444 41 51

Web : http://www.denizistanbul.com

Gizem Yılmaz/Emlakkulisi.comprojeye sor