Deniz Temizlik Katı Atık Yönetimi Turizm Taşımacılık İnşaat Peyzaj Sanayi Ve Ticaret Limited Şirketi kuruldu!

Deniz Temizlik Katı Atık Yönetimi Turizm Taşımacılık İnşaat Peyzaj Sanayi Ve Ticaret Limited Şirketi kuruldu!Deniz Temizlik Katı Atık Yönetimi Turizm Taşımacılık İnşaat Peyzaj Sanayi Ve Ticaret Limited Şirketi 100 bin TL sermaye ile bugün kuruldu.


Deniz Temizlik Katı Atık Yönetimi Turizm Taşımacılık İnşaat Peyzaj Sanayi Ve Ticaret Limited Şirketi Küçükçekmece 'de 100 bin TL sermaye ile bugün kuruldu.


Deniz Temizlik Katı Atık Yönetimi Turizm Taşımacılık İnşaat Peyzaj Sanayi Ve Ticaret Limited Şirketi iş konusu; Yurt içinde ve yurt dısındaki tüm özel ve resmi kurulusların,belediyelerin, toplu konut ve sitelerin, sanayi ve tarım fabrikalarının, plaza ve is merkezlerinin iç mekan ve dıs çevre temizligi ile cadde, sokak temizligi ve çöp toplama hizmetlerini yapmak, çöp imha ve arıtma-ayıklama tesisleri kurmak ve ana sözleşmesinde yazılı olan diğer işler.Deniz Temizlik Katı Atık Yönetimi Turizm Taşımacılık İnşaat Peyzaj Sanayi Ve Ticaret Limited Şirketi Adres; Tevfikbey Mah.Merkez Cad. No.16/50 Küçükçekmece