Derince İHL Spor Salonu’nda sona gelindi!

Derince İHL Spor Salonu’nda sona gelindi!Kentteki çalışmalarına son sürat devam eden Kocaeli Büyükşehir Belediyesi, Derince Anadolu İmam Hatip Lisesi'ne inşa ettiği spor salonunda sona geldi.


Yatırımlarına devam eden Kocaeli Büyükşehir Belediyesi’nin okullara spor salonu projesi kapsamında yapılan çalışmalar bir bir hayata geçiriliyor. Kocaeli Büyükşehir Belediyesi'nde yer alan habere göre, pek çok okula spor salonu inşa eden Kocaeli Büyükşehir Belediyesi, yeni projeleri de uygulamayı sürdürüyor. Bu kapsamda Derince Anadolu İmam Hatip Lisesi(İHL) için yapılan spor salonunun da inşaat çalışmalarının tamamlanmasına sayılı zaman kaldı.

SPOR SALONU’NUN PENCERELERİ TAKILDI


Kocaeli Büyükşehir tarafından inşa edilen ve başarılı sporcuların yetişeceği Derince İHL Spor Salonu’nun dış cephe çalışmaları sona ererken iç mekânda son dokunuşlar yapılıyor. Yapının kazan dairesinde mekanik aksamlar tamamlama işleri devam ederken gelen camlarla pencere montajı gerçekleşiyor. Pencere takım işi tamamlandıktan sonra zemin PVC kaplama işlerine başlanacak. Yapının elektrik eksiklikleri de gideriliyor gelecek hafta da Hiltol lavaboların montajı gerçekleştirilecek.