Derince İmam Hatip Lisesi Spor Salonu şekilleniyor!

Derince İmam Hatip Lisesi Spor Salonu şekilleniyor!Kentteki çalışmalarına hız kesmeden devam eden Kocaeli Büyükşehir Belediyesi, Derince İmam Hatip Lisesi Spor Salonu'nu da tamamlıyor.


 

Yatırımlarına hız kesmeden devam eden Kocaeli Büyükşehir Belediyesi’nin okullara spor salonu projesi kapsamında yapılan çalışmalar bir bir hayata geçiriliyor. Kocaeli Büyükşehir Belediyesi'nde yer alan habere göre, pek çok okula spor salonu kazandıran Büyükşehir Belediyesi yeni projeleri de uygulamayı sürdürüyor. Bu kapsamda Derince Anadolu İmam Hatip Lisesi için yapılan spor salonunun da inşası devam ediyor. Salonun bahçe duvarı korkulukları montaja da başlanıyor. Bir yanda da peyzaj işleri de yürütülüyor. 

220 KİŞİLİK TRİBÜN


Spor salonunda 220 kişilik tribün antrenör odası, soyunma odaları, duşlar, tuvaletler ve büfe için ayrılmış kısımlar bulunacak. Salonun inşaatında 28 ton demir 366 metreküp alüminyum kompozit panel, 1840 metrekare kenetli çatı ve cephe kaplaması, 115 ton yapı çeliği, yaklaşık 450 metreküp hazır beton kullanılacak.