02 / 07 / 2022

Devlet Su İşleri KPSS'siz lise mezunu personel alacak! Başvurular başladı!

Devlet Su İşleri KPSS'siz lise mezunu personel alacak! Başvurular başladı!

İŞKUR personel alım ilanlarını güncelledi. Güncellenen ilana göre, Devlet Su İşleri, (DSİ) en az lise mezunu personel alacak! Ayrıca KPSS puan şartı aranmıyor! Başvurular başladı sakın kaçırmayın!DSİ ESKİŞEHİR 3. BÖLGE MÜDÜRLÜĞÜ ENGELLİ İŞÇİ ALIMI ÖZEL ŞARTLARI

En az yüzde 40 oranından Engelli Sağlık Kurulu raporuna sahip olmak,

Sınav öncesi sınava katılacakların tespitine yönelik noter huzurunda gerçekleşecek kura çekimi; açık iş sayısının dört katı asil ve aynı sayıda yedek olacak şekilde 12.05.2022 tarihinde saat 10.00'da Odunpazarı Eskişehir'de bulunan Devlet Su İşleri 3. Bölge Müdürlüğü'de yapılacak.

Kurada seçilen adaylar daha sonra Devlet Su İşleri 3. Bölge Müdürlüğü'nün resmi internet sitesi üzerinden  ilan edilecek ve adaylara ayrıca başka bir tebligat yapılmayacak.

İşçi alımı için başvuran vatandaşlar sadece mülakat ve uygulama sınava tabi tutulacak ve sınav mesleki bilgi, becerilerini esas alacak.

Devlet Su İşleri KPSS siz lise mezunu personel alacak! Başvurular başladı!

Sınavda başarı puanı altmış puan olarak belirlenmiş olup, altmış puanın altında kalan adaylar sınavı kazanamamış sayılacak.

Sağlık raporu ve psikoteknik raporu sınavı kazanan  kişilerden istenecek olup, atama öncesi bu belgeleri getiremeyen adayların yerine seçilen yedek aday çağrılacak.

Sınavı kazanarak ataması yapılan adaylar 3 sene süreyle atandığı Bölge Müdürlüğünde  görev yapacak olup, tayin talepleri dikkate alınmayacak.

Ayrıca göreve başlayan adaylar, 4 aylık deneme süresine tabi tutulacak.

Haliç Üniversitesi personel alacağını duyurdu

100 bin kişiye iş imkanı! Üstelik KPSS şartı yok...

Sahil Güvenlik Uzman erbaş alımı yapılacak! Sahil Güvenlik Uzman erbaş alımına nasıl başvurulur? İşte detaylar

PTT Personel alımları ne zaman yapılacak? Başvurular başladı mı?

İş arayanlar dikkat! AFAD en az 22.442 TL maaş ile personel alımı yapacak! İşte başvuru ekranı...