30 / 03 / 2023

Dijitsu Mikrodalga Fırın 1.699 TL ? Özellikleri neler? Bütçenize uygun fiyatlar nerede? İşte 5 Şubat 2023 fiyat listesi

Dijitsu Mikrodalga Fırın 1.699 TL ? Özellikleri neler? Bütçenize uygun fiyatlar nerede? İşte 5 Şubat 2023 fiyat listesi

Mutfakların vazgeçilmezi mikrodalga fırın, geniş bir hacme ve üstün pişirme özelliğine sahip olmasyla ilgileri üzerine çekiyor. Peki hamur işlerinden et yemeklerine kadar ideal pişirme sıcaklığına sahip mikrodalga fırın fiyatları ne kadar? İşte 5 Şubat 2023 fiyat listesi Dijitsu Mikrodalga Fırın 1.699 TL ? Özellikleri neler? Bütçenize uygun fiyatlar nerede? İşte 5 Şubat 2023 fiyat listesi
Estetik hatlarıyla mutfaklara şık bir görünüm kazandıran Dijitsu MD25 Siyah 36 cm Solo Mikrodalga Fırın hazırladığı yemekler ile ev hanımlarının beğenisini kazanıyor.

MİKRODALGA FIRIN ÖZELLİKLERİ

Geniş bir ısı aralığında çalıştırılabilen fırın sayesinde farklı malzemelere sahip yiyeceklerin ideal pişirme sıcaklığına uygun ayarlamalar yapabilmek olağandır.
Kontrol paneli üzerindeki tuşların görsellerle ve yazılarla desteklenmesi, hangi tuşun hangi işlevi yerine getirdiğini görebilmenize yardımcı olur.

Sıcağa karşı dayanıklı cam kapağa sahip olan Dijitsu Mikrodalga Fırın ile yiyeceklerinizi pişerken izleyebilmenizi sağlar. Çatlama ve kırılmaya karşı koruma yaratan cam kapak saydam yapıdadır. Uzun yıllar kullanım imkanı sunar.Contalı kapak dizaynına sahip olan Dijitsu Mikrodalga Fırın ile yiyecekleri ürünün iç kısmına yerleştirdikten sonra ürünü dış ortamdan yalıtarak kullanabilmek mümkündür.Güçlü yalıtma özelliğiyle hem ısı hem de çalışma sesi fırın içerisinde tutulur dışarı çıkmaz.

Dijitsu Mikrodalga Fırın zil özelliğiyle pişirme işlemi tamamlandıktan sonra yiyeceklerinizin hazır olduğunu size bildirir.Çocuk kilidi özelliği bulunan fırın yardımıyla pişme işlemi devam ederken çocuğunuzun ürünün kapağını açmasına egel olur.Buz çözme yetisine de sahip olan Dijitsu Mikrodalga Fırın buzluğunuzdan çıkaracağınız dondurulmuş ürünleri ve etleri kısa sürede pişirmeye uygun hale getirebilir.

Peki ürünün teknik özellikleri ve fiyat listesi nedir?
 
Geri Dön