17 / 08 / 2022

Divan Gaziantep kendi alanının en iyisi seçildi!

Divan Gaziantep kendi alanının en iyisi seçildi!

2014 yılı başında misafirlerine hizmet vermeye başlayan Divan Gaziantep, Dünya’da, milyonlarca seyahat severin tercihi olan booking.com isimli online rezervasyon sitesinde, Gaziantep’te kendi alanında en iyi otel seçildi.2014 yılı başında misafirlerine hizmet vermeye başlayan Divan Gaziantep, Dünya’da, milyonlarca seyahat severin tercihi olan booking.com isimli online rezervasyon sitesinde, Gaziantep’te kendi alanında en iyi otel seçildi.


Divan Gaziantep, konaklama yapan yüzlerce misafirin bağımsızca kendi yorumlarını yazdığı sitede, yıllık ortalamasını 10 puan üzerinden 8,7 puana yükseltmeyi başardı. 1. yılını doldurduğunda Hizmet Kalite Belgesi alacak olan Divan Suites Gaziantep ise ilk 7 aylık ortalamasını 10 puan üzerinden 8,9`a yükseltti. Dünyanın en prestijli online rezervasyon sitelerinden biri olan booking.com’un ortaya koyduğu veriler, Divan Suites Gaziantep’in bu başarısını daha yüksek bir ortalama ile belgeleyebileceğini şimdiden net bir şekilde ortaya koyuyor.


 GAZİANTEP’TE DİVAN KALİTESİ KENDİSİYLE YARIŞIYOR


Divan Gaziantep Otel, Divan Suites Gaziantep ve Divan Residence Gaziantep olarak 3 farklı konsept ile misafirlerine günlük ve aylık konaklamalarla hizmet veren Divan Gaziantep’in Genel Müdürü Ercüment Uluçer, yöneticisi olduğu 3 konseptin de kendi içerisinde bu şekilde tatlı bir rekabete girmesinden dolayı çok mutlu olduğunu söyledi. Açıldıktan kısa süre sonra, kaliteli şehir otelciliği hizmeti anlayışına çok farklı bir bakış açısı kazandırdıklarını belirten Ercüment Uluçer “Her 3 konseptimizin toplam kapasitesi 289 adet oda ve residence ile Gaziantep ilindeki en yüksek kapasiteli konaklama tesisi olma özelliğini taşımaktadır. Dolayısıyla, hizmet standartlarımızı yüksek tutmaya özen gösteriyoruz. Bu sitedeki rakamları incelediğimizde Gaziantep’te kalitemizin tescillendiğini görmek bizleri mutlu etti. Hem münferit konaklamalar, hem de kalabalık büyük grup konaklamaları, toplantı ve kongre organizasyonlarıyla başarılarımızın artarak devam edeceğini söyleyebilirim. Bu vesileyle kalitemizi tescilleyen herkese teşekkür ederiz” dedi.


Olay Medya