14 / 08 / 2022

Divan Suits Batumi düzenlenen etkinlikle tanıtıldı!

Divan Suits Batumi düzenlenen etkinlikle tanıtıldı!

Divan Suits Batumi düzenlenen etkinlikle tanıtıldı. Divan Express Bakü Oteli’nin ardından işbirliklerini sürdürerek hayata geçirdikleri Divan Suites Batumi oteli, “Divan Suites” markalı ilk otel olma özelliğini de taşıyor.Divan Grubu düzenlediği şık bir etkinlikle, yurtdışındaki üçüncü oteli olan Divan Suites Batumi’yi tanıttı. Gemikaya Holding’in Bakü’de yatırımını gerçekleştirdiği Divan Express Bakü Oteli’nin ardından işbirliklerini sürdürerek hayata geçirdikleri Divan Suites Batumi oteli, “Divan Suites” markalı ilk otel olma özelliğini de taşıyor. Tanıtım kokteyli, 1956 yılında Taksim’de açılan ve ilk yerli otel zincirinin başlangıcı olan Divan İstanbul’da gerçekleştirildi.


Türkiye’nin turizm ekolü olan Divan Grubu, yurtdışındaki üçüncü oteli ve Divan Suites markalı ilk oteli Divan Suites Batumi’yi düzenlenen şık bir kokteylle misafirlerine tanıttı. Türk Hava Yolları işbirliği ile acentelere yönelik olarak düzenlenen kokteylin açılış konuşmasını Divan Otelleri ve Restoranlarından sorumlu Genel Müdür Yardımcısı Richard Appelbaum gerçekleştirdi. Açılış konuşmasının ardından Divan Suites Batumi Otel Müdürü Bülent Süzer, yeni açılan otel ile ilgili bir prezentasyon gerçekleştirdi.  


Bülent Süzer konuşmasında, Divan Suites Batumi’nin hizmete girmesinin Batum şehri için önemine dikkat çekti. Süzer ayrıca, “Divan Suites Batumi,  tarih ve kültürün kesişme noktası olarak adlandırılabilecek Batum’a yüksek standartlı hizmet anlayışını getirmiştir.” diye ekledi.


Katılımcılar tarafından büyük beğeni toplayan prezantasyonun ardından Acara Bölgesi Batum Turizm Departmanı Reklam ve Pazarlama Müdürü Tamar Mgeledze, otelin konumlandığı Acara bölgesini tanıtan bir prezantasyon gerçekleştirdi. Prezentasyonların ardından son olarak, Türk Hava Yolları Batum Genel Müdürü Deniz Öztırpan söz aldı.


Hediye çekilişiyle renklenen kokteylde, kazananlara Divan Suites Batumi’de konaklama, THY gidiş – dönüş uçak bileti, Puri Spa hediye çeki ve iki günlük Batum turu gibi sürprizler de sunuldu.