10 / 08 / 2022

Divan'dan Gaziantep'e 3 farklı otel konsepti!

Divan'dan Gaziantep'e 3 farklı otel konsepti!

TÜRKİYE'NİN ilk yerli sermayeli otel zinciri ve yarım asırlık otelcilik ekolü Divan Grubu bünyesindeki 3 farklı otel konseptini ilk kez Gaziantep'te hizmete sundu..TÜRKİYE'NİN ilk yerli sermayeli otel zinciri ve yarım asırlık otelcilik ekolü Divan Grubu bünyesindeki 3 farklı otel konseptini ilk kez Gaziantep'te hizmete sundu. Yan yana 2 binada hizmet veren Divan Gaziantep, Divan Suites Gaziantep ve Divan Residence Gaziantep bölgede kısa zamanda ilgi odağı olmayı başardı. 


CAFE DİVÂN' DA KUTLAMA 

Divan Suites bölümünde hizmet veren Cafe Divan'ın 14 Şubat'ta Sevgililer Günü'ne özel bir konseptle hazırlandığını açıklayan Uluçer "14 Şubat'ta muhteşem bir gece geçirmek isteyen sevgililer, Cafe Divan'da buluşacak .En romantik aşk şarkıları, canlı müzik eşliğinde sevgililer için çalacak. 

Sevgililer Günü'ne özel olarak hazırlanan muhteşem tatlardan oluşan mönü de bu özel gecede yer alacak. Sevgililerin birbirlerine olan aşkını romantik bir ambiyansta fısıldayacağı gece 20:00'de başlayacak ve 24:00'e kadar devam edecek" dedi. 


Sabah Güney