Doğa Country'de son 23 konut

Doğa Country'de son 23 konut

Kemerburgaz&da butik proje arayanlar bu haber sizin için. Temmuz 2006' da Doğa Gayrimenkul tarafından Kemerburgaz Göktürk mevkiinde temelleri atılan Doğa Country projesi Ağustos 2008' de ev sahiplerine teslim ediliyor. Son 23 dairenin satışında 60 ay vade

İstanbul Göktürk mevkiinde 14 dönümlük arazide yer alan Doğa Country, 20 değişik tipte 104 daireden oluşuyor. Doğa Gayrimenkul satışları hızla devam eden projenin son 23 dairesinde farklı bir yaşam stili hayal edenlere 60 ay vade, %1.28 faiz oranı olanaklarını sunuyor. İnsanlara ev satmaktan çok ev sahibi yapma düşüncesi ile hareket eden Doğa Gayrimenkul uyguladığı olanaklarla hayalleri gerçeğe ulaştırıyor.


Doğa Country'de daireler, özenle planlanmış yerleşim planı sayesinde Göktürk ormanın eşsiz manzarasına sahip. Blokların manzarayı engellemeyecek şekilde konumlandırılması, özel bahçeli, geniş teraslı daireler, özel yeşil alanlar ve sosyal tesisler yaşam zenginliğine katkıda bulunuyor. Doğa Country yerleşim alanının fonksiyonelliğinin yanı sıra iç mekanda da müşterilerin talepleri doğrultusunda dairelerin iç dekorasyonunu değiştirme fırsatı veriyor. Daire planı, seramik, duvar renkleri, banyo ve mutfak malzemeleri, parke renkleri gibi bir çok standart donanımlar dışında opsiyonel seçimler sunuluyor.


Son 23 dairedeki cazip koşulları kaçırmadan sizde Doğa Country'de yeni bir hayata "Merhaba" deyin...