06 / 02 / 2023

Doğa Gayrimenkul, Doğa Apt 77 ile 7. projesini gerçekleştiriyor

Doğa Gayrimenkul, Doğa Apt 77 ile 7. projesini gerçekleştiriyor

Doğa Gayrimenkul Göktürk'te gerçekleştirdiği projelere bir yenisini daha ekliyor. Bugüne kadar farklı mekanlarda 6 projeye imza atan Doğa Gayrimenkul, Doğa Apt 77 ile 7. projesini gerçekleştiriyor. Yakın zamanda temelleri atılacak olan proje 2009 yılında2001 yılından bu yana farklı butik projelere imza atan Doğa Gayrimenkul 7. projesi için Göktürk mevkiini seçti. Gerçekleştirdiği tüm projelerde müşterilerine kaliteli ve konforlu yaşam sunmayı hedefleyen Doğa Gayrimenkul bu güne kadar Göktürk'te 2 projeni teslim etti. Yeni projesinde daha önceki butik projelerden farklı olarak konutların yanı sıra ev sahiplerinin ihtiyaçlarına cevap verebilecek bir de pasaj bulunuyor.

Kemerburgaz Göktürk'te bin 550 metrekerelik alan üzerinde konumlandırılan Doğa Apt 77, 5 blok 52 daireden oluşuyor. 80 – 180 metrekare arasında değişen daireler 1+1, 2+1, 3+1 ve 4+1 olmak üzere 13 tipte planlandı. Her dairenin kendine ait teras, balkon veya bahçesi bulunuyor. Evler suyollarının bulunduğu geniş bir avluya bakıyor. Ayrıca dairelerin kendilerine ait kapalı otoparkı ve deposu bulunuyor.

Doğa Gayrimenkul Doğa Apt 77 projesinde ev sahiplerinin ihtiyaçlarını düşünerek proje içerisinde bir sosyal tesis ve pasaj tasarladı. Sosyal tesiste gün boyunca kullanılabilecek olan fitness, sauna, büyük bir jakuzi bulunuyor. Pasaj 77'de ise ev ve kişisel ihtiyaçların karşılanabilmesi için 25 mağazalık bir alışveriş alanı bulunuyor. Bu alanda terzi, eczane, elektronik, nalbur gibi acil ihtiyaçlarınızı evinizin hemen yakınında rahatlıkla giderebileceksiniz.

(İnşaat&Yatırım)

 

 
Geri Dön