Doğa Gayrimenkul'ün 7. projesi Doğa Apt 77 oldu

Doğa Gayrimenkul'ün 7. projesi Doğa Apt 77 oldu

Doğa Gayrimenkul Göktürk'te gerçekleştirdiği projelere bir yenisini daha ekliyor. Bugüne kadar farklı mekanlarda 6 projeye imza atan Doğa Gayrimenkul Doğa Apt 77 ile 7. projesini gerçekleştiriyor. 2007 'de temelleri atılacak olan proje 2009' da teslim edi
2001 yılından bu yana farklı butik projelere imza atan Doğa Gayrimenkul 7. projesi için Göktürk mevkiini seçti. Gerçekleştirdiği tüm projelerde müşterilerine kaliteli ve konforlu yaşam sunmayı hedefleyen Doğa Gayrimenkul bu güne kadar Göktürk'te 2 proje teslimi yaptı. Yeni projesinde daha önceki butik projelerden farklı olarak konutların yanı sıra ev sahiplerinin ihtiyaçlarına cevap verebilecek bir de pasaj bulunuyor.

Göktürk'te 1550m2lik alan üzerinde konumlandırılan Doğa APT 77, 5 blok 52 daireden oluşuyor. 80-180m2 arasında değişen daireler 1+1, 2+1, 3+1 ve 4+1 olmak üzere 13 tipte planlandı. Her dairenin kendine ait teras, balkon veya bahçesi bulunuyor. Evler suyollarının bulunduğu geniş bir avluya bakıyor. Ayrıca dairelerin kendilerine ait kapalı otoparkı ve deposu bulunuyor.

Doğa Gayrimenkul Doğa Apt 77 projesinde ev sahiplerinin ihtiyaçlarını düşünerek proje içerisinde bir sosyal tesis ve pasaj tasarladı. Sosyal tesiste gün boyunca kullanılabilecek olan fitness, sauna, büyük bir jakuzi bulunuyor.

Rahatlık ve konforun ön planda bulunduğu projede amaç evden uzaklaşmadan hem evinizin keyfini çıkarabilmek hem de ihtiyaçlarınızı zahmetsice karşılayabilmek. Bu konseptten yola çıkarak projede Pasaj 77 adıyla ev ve kişisel ihtiyaçların karşılanabilmesi için 25 mağazalık bir alışveriş alanı bulunuyor. Bu alanda terzi, eczane, elektronik, nalbur gibi acil ihtiyaçlarınızı evinizin hemen yakınında rahatlıkla giderebileceksiniz.

Doğa Gayrimenkul Doğa Apt 77 de rahat, huzurlu ve keyifli bir yaşam sürdürmeniz için tüm detayları düşünüyor...