10 / 12 / 2022

Doğalgaz ve elektrik faturası ödeyenler dikkat! Bu ayın sonuna kadar başvurun!

Doğalgaz ve elektrik faturası ödeyenler dikkat! Bu ayın sonuna kadar başvurun!

Sonbahar ilerledikçe ve kış ayları yaklaşırken banka elektrik, doğalgaz ve su faturalarını ödeyenlere duyuru yaptı. Axess kart kullanıcılarına göre Akbank, otomatik fatura ödeme kampanyasını duyurdu. Hemen başvurun.KAMPANYA DETAYLARI

Kampanya müşteriye özeldir. Eylül ayı boyunca kampanyaya dahil olan kartlarla vereceğiniz tüm fatura ödeme talimatları için maksimum 150 TL chip para kazanabileceksiniz. Kampanya kapsamında kazanılan ödül tutarı 02.10.2022 tarihinde kartınıza para olarak yüklenecektir. Ödül sadece yeni vereceğiniz talimatlar için geçerlidir. Kredi kartınızdaki fatura ödeme talimatlarını iptal edip iade etmeniz veya banka hesabınızda bulunan fatura ödeme talimatlarını iptal edip kredi kartınıza aktarmanız durumunda kampanyadan yararlanamazsınız. 

Kamupersonelinet'te yer alan habere göre; Hesaptan verilen talimatlar kampanyaya dahil değil. Bir promosyon ödülü kazanırsanız, ödülün alındığı tarihten itibaren 6 ay boyunca iptal edemezsiniz ve otomatik ödeme yaptığınız tüm faturaların karttan tahsil edilmesi gerekir. Aksi takdirde chip parası görev bitiminden sonra geri alınacak. Cep telefonu (Turkcell, Vodafone, Türk Telekom Mobil (Avea), Teknosa Mobil ve POCELL) faturaları ve Superonline faturalarınızdan faiz alınmıyor.

Kampanya detayları:

  • Axess, Axess Öğrenci ve Free asıl kartınız ile bu kampanyadan 1 – 30 Eylül 2022 tarihleri arasında yararlanabilirsiniz.
  • Kampanya kapsamında birden fazla kartınız varsa minimum bir talimatın Axess veya Free kartınızda olması gerekmektedir.
  • Kampanya kapsamında Axess, Axess Öğrenci ve Free kartlarınız ile otomatik ödeme talimatı vereceğiniz 1 veya 2 yeni fatura için 25 TL, 3 veya 4 yeni fatura için 75 TL, 5 veya daha fazla yeni fatura için 150 TL chip-para kazanabilirsiniz
  • Kampanya müşteri bazındadır. Eylül ayı boyunca kampanyaya dahil olan kartlarınızla vereceğiniz tüm fatura ödeme talimatlarından en fazla 150 TL chip-para kazanırsınız.
  • Kampanya kapsamında kazanacağınız ödül tutarı 2 Ekim 2022’de kartınıza chip-para olarak yüklenecektir.
  • Ödül, sadece yeni vereceğiniz talimatlar için geçerlidir. Kredi kartınızdan verilen otomatik fatura ödeme talimatlarınızı iptal edip yeniden verirseniz veya banka hesabına tanımlı olan fatura ödeme talimatlarınızı iptal edip kredi kartınızdan verirseniz kampanyadan yararlanamazsınız.
  • Hesaptan verilen talimatlar kampanyaya dahil değildir.
İş Bankası'ndan dev kampanya! 31 Aralık'a kadar başvuran herkes faydalanacak! Hemen bakın!
ING Bank'tan 0.99 faizle kredi! Bu kampanya kaçmaz!
Ziraat, Vakıf, Halkbank, İş Bankası, Yapı Kredi derken en yüksek emekli promosyonu veren banka belli oldu!Sorumluluk Reddi Beyanı: Emlakkulisi.com’da yer alan haberler ve makaleler yatırım tavsiyesi niteliğinde değildir. Emlakkulisi.com herhangi bir emtia veya dijital varlığın satın alınmasını veya satılmasını önermez. Emlakkulisi.com bir yatırım danışmanı değildir. Bu nedenle Emlakkulisi.com'da yer alan haber ve makalelerin editörleri yatırım kararlarınızdan sorumlu tutulamaz. Okuyucular, haberlerdeki emtia, şirket, varlık veya hizmetler ile ilgili herhangi bir işlem yapmadan önce kendi araştırmalarını yapmalıdır.
Geri Dön