01 / 12 / 2022

Dolar kahini Selçuk Geçer dolarda 40 lira için tarih verdi! 'O zaman göreceğim ben sizi'

Dolar kahini Selçuk Geçer dolarda 40 lira için tarih verdi! 'O zaman göreceğim ben sizi'

Ünlü ekonomist Selçuk Geçer dolar yorumları yapmaya devam ediyor. Dolar kurunun ne olacağına yönelik yeni açıklamasında bulunan Geçer, yatırımcıları ve döviz kurlarını takip edenleri uyardı.Haber3'te yer alan bilgilere göre, ünlü ekonomist, dolar kahini Selçuk Geçer önce yatırımcıları arından ise döviz kurlarını takip edenleri uyararak doların geleceği yeni seviyeyi sert bir dille açıkladı.

Ünlü ekonomist Selçuk Geçer, Twitter hesabından yaptığı açıklamda 12 TL seviyelerine inanmayanlara şimdi doların 18 TL'yi aştığını söyledi.

Doların 18,40 TL seviyelerine yükselmesine şaşırmayanların 30 TL olacağı söylendiğinde şaşırmalarına anlam veremeyen Geçer, "Dolar 40 TL olunca ben sizi göreceğim" diyerek rekor rakamı açıkladı.

Dolar kahini Selçuk Geçer dolarda 40 lira için tarih verdi! O zaman göreceğim ben sizi

Ünlü ekonomist Selçuk Geçer dolar yorumları yapmaya devam ediyor. Dolar kurunun ne olacağına yönelik yeni açıklamasında bulunan Geçer, yatırımcıları ve döviz kurlarını takip edenleri uyardı. 

Önce Fed faiz kararı ardından açıklanan Türkiye Cumhuryeti Merkez Bankası faiz kararından sonra doların zirve seviyeye yükselmesi ile ekonomistlerden art arda tepkiler gelmeye başladı. Doların yükselişi ile ilgili bir açıklama da Selçuk Geçer'den geldi ve doların ulaşacağı yeni rakamı açıkladı.
Sorumluluk Reddi Beyanı: Emlakkulisi.com’da yer alan haberler ve makaleler yatırım tavsiyesi niteliğinde değildir. Emlakkulisi.com herhangi bir emtia veya dijital varlığın satın alınmasını veya satılmasını önermez. Emlakkulisi.com bir yatırım danışmanı değildir. Bu nedenle Emlakkulisi.com'da yer alan haber ve makalelerin editörleri yatırım kararlarınızdan sorumlu tutulamaz. Okuyucular, haberlerdeki emtia, şirket, varlık veya hizmetler ile ilgili herhangi bir işlem yapmadan önce kendi araştırmalarını yapmalıdır.
Geri Dön