29 / 01 / 2023

Dolar kahini Selçuk Geçer dolarda 40 lira için tarih verdi! 'O zaman göreceğim ben sizi'

Dolar kahini Selçuk Geçer dolarda 40 lira için tarih verdi! 'O zaman göreceğim ben sizi'

Ünlü ekonomist Selçuk Geçer dolar yorumları yapmaya devam ediyor. Dolar kurunun ne olacağına yönelik yeni açıklamasında bulunan Geçer, yatırımcıları ve döviz kurlarını takip edenleri uyardı.Selçuk Geçer önce yatırımcıları sonrasında ise döviz kurlarını takip edenleri uyararak doların geleceği yeni rakamı sert bir şekilde açıkladı.

Ünlü ekonomist Selçuk Geçer, twitter hesabından yaptığı paylaşımda 12 TL seviyelerine inanmayanların şimdi doların 18 liraya kadar yükseldiğini söyledi.

Dolar kahini Selçuk Geçer dolarda 40 lira için tarih verdi! O zaman göreceğim ben sizi

Doların 18,40 TL seviyelerine şaşırmayanların 30 TL olacağı söylendiğinde şaşırmalarına anlam veremeyen Geçer;'' Dolar 40 TL olunca ben sizi göreceğim'' diyerek rekor rakamı açıkladı.

EDİTÖR NOTU: Bu haber 7 Ekim 2022 tarihinde saat 18.34'de yazılmıştır. An itibarıyla dolar kuru 18.59 Türk Lirası, euro 18,16 Türk Lirası, altının gramı ise bin 19 Türk Lirası değerinde.

Uzman isim açıkladı: İşte asgari ücrete beklenen zam oranı!

İslam Memiş gram altın için 'tarihi fırsat' diyerek uyardı!

Selçuk Geçer'den dolarla ilgili çılgın iddia!
Sorumluluk Reddi Beyanı: Emlakkulisi.com’da yer alan haberler ve makaleler yatırım tavsiyesi niteliğinde değildir. Emlakkulisi.com herhangi bir emtia veya dijital varlığın satın alınmasını veya satılmasını önermez. Emlakkulisi.com bir yatırım danışmanı değildir. Bu nedenle Emlakkulisi.com'da yer alan haber ve makalelerin editörleri yatırım kararlarınızdan sorumlu tutulamaz. Okuyucular, haberlerdeki emtia, şirket, varlık veya hizmetler ile ilgili herhangi bir işlem yapmadan önce kendi araştırmalarını yapmalıdır.
Geri Dön