07 / 10 / 2022

Dolarda dananın kuyruğu bugün kopacak! Çabuk bakın! Dolarda son durum ne? 26 Ağustos 2022

Dolarda dananın kuyruğu bugün kopacak! Çabuk bakın! Dolarda son durum ne? 26 Ağustos 2022

Dolarda dananın kuyruğu bugün Fed Başkanı Jerome Powell'ın gerçekleştireceği Jackson Hole toplantısındaki açılış konuşmasından sonra kopacak. Peki dolarda son durum ne? Çabuk bakın!Doları olan vatandaşlar piyasalarda yaşanacak gelişmeleri heyecanla takip ediyorlar. Dolarda bugün Fed Başkanı Jerome Powell'ın gerçekleştireceği Jackson Hole toplantısındaki açılış konuşması takip edilecek. 
Durum böyle olunca yatırımcılar da dolar fiyatlarını daha yakından takip etmeye başladı. Uzmanlara göre, dolarda dananın kuyruğu bugün kopacak.
Sorumluluk Reddi Beyanı: Emlakkulisi.com’da yer alan haberler ve makaleler yatırım tavsiyesi niteliğinde değildir. Emlakkulisi.com herhangi bir emtia veya dijital varlığın satın alınmasını veya satılmasını önermez. Emlakkulisi.com bir yatırım danışmanı değildir. Bu nedenle Emlakkulisi.com'da yer alan haber ve makalelerin editörleri yatırım kararlarınızdan sorumlu tutulamaz. Okuyucular, haberlerdeki emtia, şirket, varlık veya hizmetler ile ilgili herhangi bir işlem yapmadan önce kendi araştırmalarını yapmalıdır.
Geri Dön