29 / 09 / 2022

Dolarda son durum ne? Dolar kaç lira oldu?

Dolarda son durum ne? Dolar kaç lira oldu?

Türk Lirası’nın tarihi değer kaybının ardından yatırımcılar tarafından 13 Ağustos Cumartesi gününün dolar kuru araştırılıyor. İnişli çıkışlı bir seyirde olan dolar/TL’nin güne nasıl başladığı merak konusu. Peki, bugün dolar ve euro ne kadar?Yatırımcılar dolar ve Euro kurunun güne nasıl başladığını merak ederken, piyasalardaki yükseliş de devam ediyor.

Dolar, altın ve euroyu takip eden yatırımcılar, piyasaların kapanmasının ardından oluşan seyre dair detaylara da ulaşmak istiyor.

Haftaya yükselişle başlayan dolar ve euro kuru, hafta sonunda da ufak oynamalarla çıkışa devam ediyor.

Bununla birlikte vatandaşlar, yaptıkları yatırımları ya da alım güçlerinin ne kadar etkilendiğini takip etmek ve öğrenmek istiyor.

Peki, bugün dolar ve euro kaç lira oldu?

İşte 14 Ağustos Pazar 2022 piyasalardaki son durum.

14 Ağustos dolar ve euro kaç lira?

14 Ağustos Pazar günü 2022, 1 dolar / Türk Lirası kuru 17,97 TL.

1 dolar alış fiyatı 17,94 lira iken, 1 dolar satış fiyatı 17,97 lira.

1 euro ise bugün 18,50 lira. 1 euro alış fiyatı 18,47 lira iken, 1 euro satış fiyatı 18,50 lira.

 
Sorumluluk Reddi Beyanı: Emlakkulisi.com’da yer alan haberler ve makaleler yatırım tavsiyesi niteliğinde değildir. Emlakkulisi.com herhangi bir emtia veya dijital varlığın satın alınmasını veya satılmasını önermez. Emlakkulisi.com bir yatırım danışmanı değildir. Bu nedenle Emlakkulisi.com'da yer alan haber ve makalelerin editörleri yatırım kararlarınızdan sorumlu tutulamaz. Okuyucular, haberlerdeki emtia, şirket, varlık veya hizmetler ile ilgili herhangi bir işlem yapmadan önce kendi araştırmalarını yapmalıdır.
Geri Dön