29 / 01 / 2023

Doların 8 gün sonra göreceği rakam! Analistler peş peşe açıkladı! Hemen bakın, sonra ah vah demeyin!

Doların 8 gün sonra göreceği rakam! Analistler peş peşe açıkladı! Hemen bakın, sonra ah vah demeyin!

Doların geleceği rakam merak konusu olmuşken, analistler peş peşe doların 8 gün sonra göreceği rakamı paylaştı. Hemen bakın, sonra ah vah demeyin! İşte doların 8 gün sonra göreceği rakam...Bu ihtimallerin gerçekleşmesi durumunda dolar 8 gün sonra TL karşsında daha fazla değerlenecek. Analistler, FED'in faiz arttırması durumda Türk Lirası'nın değer kaybedeceğini bildirdi. 

Analistlere göre; dolar 8 gün sonra 19 lira sınırını geçip rekoru zorlayacak.

DOLAR VE EURO'DA SON DURUM NE? EURO VE DOLARDA SON DAKİKA...

Yatırımcılar haftanın ikinci gününde doların kaç TL olduğunu merak ediyor. Doların sabah saatlerinde alış fiyatı 18.23 TL, satış fiyatı ise 18.33 TL seviyelerinde kaydedildi. An itibari ile doların alış fiyatı 18.35 TL, satış fiyatı 18.41 TL. Euro'nun alış fiyatı 18.32TL, satış fiyatı 18.43 TL olarak izlendi. Euro/Dolar paritesi ise 1.00 seviyelerinde seyrediyor.

Dolar 3 ay sonra bu kadar olacak! Analistler şimdi açıkladı! Buraya bakmadan sakın yatırım yapmayın!
Dolarda tarihi zirveye yakın yatay seyir! Her şey olabilir, gardınızı alın! Şimdi bakın, pişman olmayın!
Doların 4 ay sonra geleceği rakam! Dolar 20 değil 30 değil o rakamı görecek! Şimdi bakın, keşke demeyin!Sorumluluk Reddi Beyanı: Emlakkulisi.com’da yer alan haberler ve makaleler yatırım tavsiyesi niteliğinde değildir. Emlakkulisi.com herhangi bir emtia veya dijital varlığın satın alınmasını veya satılmasını önermez. Emlakkulisi.com bir yatırım danışmanı değildir. Bu nedenle Emlakkulisi.com'da yer alan haber ve makalelerin editörleri yatırım kararlarınızdan sorumlu tutulamaz. Okuyucular, haberlerdeki emtia, şirket, varlık veya hizmetler ile ilgili herhangi bir işlem yapmadan önce kendi araştırmalarını yapmalıdır.
Geri Dön