Çukurova Balkon

Dört kapılı, sıradışı bir buzdolabı Quadrio

Dört kapılı, sıradışı bir buzdolabı Quadrio

Yeni neslin ihtiyaçlarına yönelik iddialı ve yenilikçi ürünler tasarlayan Hotpoint-Ariston, Quadrio buzdolabını sundu.


Kartal’ın hemen teslim en cazip sitesinde! 364.000 TL’ye ev sahibi olun!


Quadrio Temmuz ayında tüketiciyle buluşuyor. Hotpoint-Ariston ürünlerinin en yenisi dört kapılı kombi buzdolabı "Quadrio" tasarımıyla dikkat çekiyor.

70 santimetre genişliğinde ilk dört kapılı buzdolabı olan Quadrio'nun kenarları yuvarlatılmış. Quadrio esnek ve ergonomik oluşuyla kullanışlı. Maksimum esneklik için soğutucu ve dondurucu bölmeleri birbirinden bağımsız olarak tasarlandı.

Teneke kutulu içeceklerle şişeler için düşünülmüş aksesuarlar sayesinde, dolabın iç hacmi daha etkin bir şekilde kullanılabiliyor. Üst dondurucu çekmesindeki buzmatiğin kulpu kolayca çevrilerek, zahmetsizce küp şeklinde buzlar elde edilebiliyor.

Quadrio gelişmiş no-frost teknolojisiyle, buzdolabının içindeki hava dolaşımını optimize ediyor ve dondurucuda buzlanma oluşumunu engelliyor. Böylece gıdalar normalden daha uzun süre muhafaza edilebiliyor.

4 kapıda yüzde 50 enerji tasarrufu

Dört kapılı Quadrio, birbirinden bağımsız olarak açılabilen iki kapı ve iki çekmece olmak üzere toplam dört ayrı bölümden oluşuyor; bu sayede de maksimum düzeyde enerji tasarrufu sağlanıyor. Sadece o anda ihtiyaç duyulan kapak veya çekmece açılarak, normal iki kapılı buzdolaplarına göre yüzde 50'ye varan enerji tasarrufu* sağlanıyor.