Dumankaya iki projede yüzde 12 indirim yapıyor!

Dumankaya iki projede yüzde 12 indirim yapıyor! Dumankaya iki projede yüzde 12 indirim yapıyor!

Gayrimenkul sektöründe öne çıkan Dumankaya İnşaat, daire sahibi olmak isteyenlere Ritim İstanbul, Dumankaya Mozaik ve Horizon projeleri için 'Sıfır zahmetli' adında yeni bir kampanya başlattı.Gayrimenkul sektöründe müşteri beklentilerine odaklı çalışmalarıyla öne çıkan Dumankaya İnşaat, daire sahibi olmak isteyenlere 'Sıfır zahmetli' adında yeni bir kampanya başlattı. Kampanya kapsamında, Dumankaya'nın İstanbul Maltepe'de hayata geçirdiği Ritim İstanbul projesinde 60 ay sıfır faiz, peşin alımlarda ise yüzde 12 indirim avantajı sunuluyor. Kampanyanın geçerli olduğu diğer projeler ise Dumankaya Mozaik ve Horizon projeleri oldu. 


Dumankaya İnşaat'ın yeni finansman modeli 'Fifti Fifti' kampanyası da beklenenin üzerinde talep gördü. 'Fifti Fifti' kampanyasında yaşanan yoğun ilgi sebebiyle Anadolu yakasındaki projeler için 'Sıfır zahmetli' kampanyayı hayata geçirdiklerini belirten Dumankaya Yönetim Kurulu Başkan Vekili Barış Dumankaya şunları söyledi: "Dumankaya olarak her zaman müşterilerimizin beklentilerine farklılık katacak ürün ve hizmetleri sunmak için çalışmalarımıza devam ediyoruz. 


Kampanyamız uygun taksit seçenekleri ve ödeme planlarıyla insanların zorlanmadan, kira öder gibi ev sahibi olmasına imkân veriyor. Yeni kampanyamızla daha fazla insanı Dumankaya'nın ayrıcalıklı ve kazançlı dünyası ile tanıştırmış olacağız." 


Dünya