26 / 06 / 2022

dumankaya horizon

dumankaya horizon

Dumankaya Horizon’da teslimler 27 Nisan’da başladı; Dumankaya İnşaat bu yıl, 1294 daireyi sahipleri ile buluşturacak. Yazıcı, “Ocak 2016 yılından bugüne 416 daire dairemizin teslimini tamamladık" dedi.

Dumankaya Horizon: Şehrin merkezinde yalı dairesi, işte lüksün sahili!

Teslimleri hemen gerçekleşen "Dumankaya Horizon: Şehrin merkezinde yalı dairesi, işte lüksün sahili" sloganıyla tanıtılıyor. Projede 2+1 daire fiyatları 884 bin TL'den başlangıç gösteriyor.

Dumankaya Horizon'un ticari üniteleri satışa çıktı!

Satış sürecinin hemen teslim olarak devam ettiği Dumankaya Horizon projesinin ticari üniteleri de cazip fiyat ve özel avantajlarla satışa açıldı.

Dumankaya Horizon Rezidans nerede?

Dumankaya Horizon'da daire fiyatları 512 bin 600 TL'den başlıyor. Hemen teslim edilen projede 120 ay vade imkanı ile ödeme yapılabiliyor. Peki Dumankaya Horizon Rezidans nerede?

Dumankaya Horizon Kartal fiyat!

Dumankaya Horizon Kartal fiyat listesi daire seçeneklerine bağlı olarak değişiyor. Toplam 109 konut ve 22 ticari ünitenin yer aldığı proje 43 bin 689 metrekare inşaat alanından oluşuyor.

Dumankaya iki projede yüzde 12 indirim yapıyor!

Gayrimenkul sektöründe öne çıkan Dumankaya İnşaat, daire sahibi olmak isteyenlere Ritim İstanbul, Dumankaya Mozaik ve Horizon projeleri için 'Sıfır zahmetli' adında yeni bir kampanya başlattı.

Dumankaya İnşaat 5 proje ile Dubai'de!

Dumankaya, Ortadoğu'nun en büyük gayrimenkul buluşması Cityscape Global 2015 Fuarı'na Dumankaya Miks, hi-Fit, Dumankaya Horizon, Flex Office Bahçeşehir, Ritim istanbul ve Dumankaya Mozaik projeleriyle katılıyor.

Dumankaya Horizon projesinde fiyatlar 365 bin TL'den başlıyor!

Dumankaya İnşaat tarafından, Anadolu yakasının en hızlı gelişen semtlerinden Kartal'da hayata geçirilen Dumankaya Horizon projesi, 365 bin TL' den başlayan fiyatlar ile müşterilerin beğenisine sunuluyor...

Dumankaya Horizon'da sahil hayatının tüm güzellikleri birleşiyor!

Dumankaya Horizon ile son yıllarda görülen fazlasıyla dik, dar ve iç içe geçmiş binaların aksine, sahil hayatının tüm güzelliklerini yatay, geniş, panoramik ve butik bir yaşam alanı ile müşterilerin beğenisine sunuyor.

Dumankaya İnşaat, yılın son kampanyası yüzde 12 indirim!

Dumankaya İnşaat, yılın son kampanyası ile projelerinden daire almak isteyenlere peşin ve vadeli satışlarda yüzde 12 indirim yapıyor. Yılın son kampanyasının bitiş tarihi 31 Aralık 2013...

Dumankaya Horizon! Ayrıcalık asla kendiliğinden oluşan bir şey değildir!

Dumankaya Horizon projesinde 1 oda 1 salon, 2 oda 1 salon, 3 oda 1 salon ve 4 oda 1 salon konut tipleri bulunuyor. Proje 2 blok halinde yükseliyor...

Dumankaya Horizon projesinde Adaları bu kadar yakından hissetmek!

Dumankaya İnşaat tarafından hayata geçirilen Dumankaya Horizon projesinde 1 oda 1 salon, 2 oda 1 salon, 3 oda 1 salon ve 4 oda 1 salon konut seçenekleri yer alıyor....

Horizon Dumankaya Evleri'nin havadan son görüntüleri!

2 blok halinde yükselen Dumankaya Horizon projesi İstanbul Anadolu yakasında Kartal'da hayata geçiriliyor. Karma proje olarak inşa edilen Dumankaya Horizon projesi Dumankaya İnşaat imzası taşıyor.

Horizon Dumankaya Evleri'nin havadan son görüntüleri!

2 blok halinde yükselen Dumankaya Horizon projesi İstanbul Anadolu yakasında Kartal'da hayata geçiriliyor. Karma proje olarak inşa edilen Dumankaya Horizon projesi Dumankaya İnşaat imzası taşıyor.

Dumankaya Horizon Kartal ne zaman teslim?

Dumankaya Horizon Kartal ne zaman teslim? sorusunun yanıtı haberimizin içerisinde yer alıyor. Dumankaya Horizon Evleri'nde banka kredili ödemeler ya da firma bünyesinde vadeli ödemeler yapılıyor...

Körfez GYO, Dumankaya Horizon'daki 4 daireyi geri aldı!

Dumankaya İnşaat, Körfez GYO'ya yapması gereken ödemeyi yapamadığı için vadesi geçen 3 milyon 709 bin 612 TL tutarındaki bedele karşılık, Köfez GYO, Dumankaya Horizon'daki bedeli 6 milyon 466 bin TL olan 4 adet daireyi geri aldı.

Dumankaya Horizon'da son daireler! Teslimler başladı!

Dumankaya İnşaat tarafından inşa edilen Horizon projesinde son daireler. 899 bin TL'den başlayan konut fiyatları 2 milyon 437 bin TL'ye kadar çıkıyor.

Dumankaya Horizon'da teslimler başladı!

Dumankaya Horizon’da teslimler 27 Nisan’da başladı; Dumankaya İnşaat bu yıl, 1294 daireyi sahipleri ile buluşturacak. Yazıcı, “Ocak 2016 yılından bugüne 416 daire dairemizin teslimini tamamladık" dedi.

Dumankaya Horizon

Teslimlerin hemen yapıldığı Dumankaya Horizon projesinde 1+1 dairelerin satışları tamamlandı. Denize sıfır konumda yer alan Dumankaya Horizon projesi İstanbul Kartal sahilinde inşa edildi...

Horizon Rezidans Dumankaya satış fiyatları!

Horizon Rezidans Dumankaya satış fiyatları 785 bin 840 liradan başlıyor. Kartal sahilinde yükselen Dumankaya Horizon projesi bu yıl Nisan-Mayıs aylarında teslim edilecek...

Dumankaya Horizon projesi Kartal'a değer katıyor!

Kartal İstanbul’un en hızlı büyüyen ve yatırım vaadeden bölgesi olma yolunda hızla ilerliyor. Kentsel veya parsel dönüşüm altında ardı ardına projeler yükseliyor.

Dumankaya Horizon ödeme seçenekleri!

Dumankaya Horizon ödeme seçenekleri kapsamında banka kredisi kullanılabiliyor. Arsa alanı 43 bin 689 metrekareden oluşan projede 1+1, 2+1, 3+1 ve 4+1 daireler yer alıyor.

Kartal Horizon Residence fiyat listesi!

Kartal Horizon Residence fiyat listesi 2+1 dairelerde 785 bin 940 TL'den başlangıç gösteriliyor. Dumankaya Horizon projesinde 109 rezidans ve 22 mağaza yer alıyor...

Kartal Horizon Dumankaya satış ofisi!

Kartal Horizon Dumankaya satış ofisi adres ve iletişim bilgileri haberimizde yer alıyor. Dumankaya Horizon Residence'ta ev fiyatları 588 bin TL'den başlayarak değişiyor...

Kartal Dumankaya Horizon iletişim!

Kartal Dumankaya Horizon iletişim numarası 0216 306 49 68 olarak belirlendi. Teslimleri hemen gerçekleşen projede banka kredisiyle 120 ay vade fırsatı sağlanıyor.

Dumankaya Horizon kampanyası için son gün 31 Aralık!

Dumankaya Horizon kampanyası için son gün 31 Aralık 2015. Fiyatların 588 bin TL'den başlangıç gösterdiği projede 1+1, 2+1, 3+1 ve 4+1 şeklinde dizayn edilen konutlar bulunuyor.

Dumankaya İnşaat'tan yılın son kampanyası!

Dumankaya İnşaat, cazip ödeme planları ve indirimler ile Dumankaya Flex Office, Ritim İstanbul ve Dumankaya Horizon için tüketici beklentilerine göre hazırladığı yılın son fırsatlarını sunuyor.

Dumankaya Horizon: Şehrin merkezinde yalı dairesi, işte lüksün sahili!

Teslimleri hemen gerçekleşen "Dumankaya Horizon: Şehrin merkezinde yalı dairesi, işte lüksün sahili" sloganıyla tanıtılıyor. Projede 2+1 daire fiyatları 884 bin TL'den başlangıç gösteriyor.

dumankaya horizon Haberi

dumankaya horizon

İstanbul’un Anadolu yakasının en değerli semtlerinden biri olan Kartal’da, dik, dar ve iç içe geçmiş binaların aksine yatay, geniş, panoramik ve butik bir yaşam alanı olarak tasarlanan Dumankaya Horizon’da, teslimler başladı. Bugün başlayan teslimlerde 67 daire sahibi, bulunduğu lokasyon, sahip olduğu Prens Adaları manzarası, Kartal sahildeki denize yakın konumu mimari ve teknik özellikleri sayesinde bölgenin en prestijli yaşam alanlarından biri olan Dumankaya Horizon’daki dairelerine kavuştu.


Dumankaya İnşaat’ın, kente kimlik katan, mimaride ve inovasyonda öncü projelerinden; lüksü, tasarımı ve konforu bir arada daire sahiplerinin hizmetine sunan Dumankaya Horizon, Kartal Sahil’de çok çeşitli ulaşım imkânlarına sahip merkezi bir konumda yer alıyor. Dumankaya Horizon eşsiz lokasyonunun yanı sıra, IQ Akıllı ev teknolojisi sistemi, mimari kalitesi, butik AVM’si ve anahtar teslimi dekorasyon paketleri ile...