Dumankaya projelerinde yaz kampanyası! 72 ay sıfır faiz!

Dumankaya projelerinde yaz kampanyası! 72 ay sıfır faiz! Dumankaya projelerinde yaz kampanyası! 72 ay sıfır faiz!

Dumankaya İnşaat Hi-Fit projesinde ev sahibi olmak isteyenlere 124 bin TL'den başlayan fiyat seçenekleri, 72 ay sıfır faiz, lansmana özel yüzde 20 indirim ve yüzde 1 KDV fırsatları sunuyor...
Gayrimenkul sektörünün öncü kuruluşlarından Dumankaya İnşaat, İstanbul'un yatırım değeri yüksek semtlerinde hayata geçirdiği Dumankaya hi-Fit, Ritim İstanbul, Konsept Halkalı, Adres Natura ve Flex Kurtköy projelerinde müşterilerine farklı ödeme kolaylıkları, taksit imkânları gibi özel fırsatlar sunuyor.


Bu kapsamda Dumankaya İnşaat Hi-Fit projesinde ev sahibi olmak isteyenlere 124 bin TL'den başlayan fiyat seçenekleri, 72 ay sıfır faiz, lansmana özel yüzde 20 indirim ve yüzde 1 KDV fırsatları sunuyor. Prens Adaları manzarasına sahip Ritim İstanbul projesinde daire sahibi olmak isteyenler ise, kampanya ile 182 bin 160 TL'den başlayan fiyat seçenekleri, 72 ay sıfır faiz, yüzde 12 indirihı, teslimde peşinat ile yüzde sıfır peşinat gibi fırsatlardan yararlanabilecek. 


İndirim fırsatı Dumankaya İnşaat, Atakent-Halkalı'daki projesi Konsept Halkalı'da daire sahibi olmak isteyenlere, 72 ay sıfır faiz, 84 bin TL'ye varan indirim fırsatları sunarken, Adres Natura'da ise 72 ay sıfır faiz, 60 bin 200 TL'ye varan indirim seçenekleri veriyor. 


Şirketin yaz kampanyası dahilinde Flex Kurtköy'de de 204 bin 300 TL'den başlayan fiyatlar, 72 ay sıfır faiz, yüzde 10 indirim fırsatları ve hemen teslim avantajları sunuluyor. 


Posta Gazetesi Telefon: 0 216 511 58 00

Web adresi: www.ritimistanbul.com