25 / 05 / 2022

Dumankaya'nın yeni kampanyası nasıl olacak?

Dumankaya'nın yeni kampanyası nasıl olacak?

Türk gayrimenkul sektörünün önde gelen firmaları arasında yer alan Dumankaya İnşaat yeni sezona sıra dışı bir kampanya ile girecek.Türk gayrimenkul sektörünün önde gelen firmaları arasında yer alan Dumankaya İnşaat yeni sezona sıra dışı bir kampanya ile girecek.


Konut sahibi olmak isteyenlere ya da yatırım yaparak birikimini en kazançlı şekilde değerlendirmeyi düşünenlere bugüne kadar uygulanmamış seçenekler sunmayı planlayan şirket, Dubai'de katılacağı Cityscape Global’in hemen ardından 14 Eylül Pazartesi günü bilgilendirme toplantısı düzenleyecek.


'Ev sahibi olmanın akıl almaz formülü' sloganıyla paylaşılacak kampanyanın geçen yıl uygulamaya giren D planı gibi ilgi görmesi bekleniyor. Açıklanacak kampanyanın taksit ödeme kaygısı yaşamak istemeyen yatırımcılar için büyük bir fırsat olacağını bu nedenle bugünlerde konut satın almak isteyenlerinin 14 Eylül'e kadar beklemelerini şimdiden duyuralım.


 

Dumankaya İnşaat Yönetim Kurulu Başkanı Uğur Dumankaya ve yönetim kurulu üyelerinin katılımıyla açıklanacak seçeneklerle, şirket var olan stoklarını eritip hızla yeni projelerinin lansmanına hazırlanacak.


Yeni Akit