Dünya Kadastro Zirvesi 20 Nisan'da İstanbul'da düzenlenecek!

Dünya Kadastro Zirvesi 20 Nisan'da İstanbul'da düzenlenecek!''Dünya Kadastro Zirvesi, Kongre & Sergi (WCS-CE)'' etkinliğinde, Denge Değerleme olarak standı İstanbul'da, 20-24 Nisan 2015 tarihleri arasında düzenlenecek.


Asya ve Avrupa arasında köprü vazifesi gören, Avrupa'nın Kültür Başkentlerinden, tarihi ve doğal güzelliklerle dolu İstanbul'da, 20-24 Nisan 2015 tarihleri arasında düzenlenecek olan ''Dünya Kadastro Zirvesi, Kongre & Sergi (WCS-CE)'' etkinliğinde, Denge Değerleme olarak standı ( stand no:5)  yer alacak.


Etkinlik kapsamında davetli konuşmacılar, sözlü sunumlar, özel çalıştaylar ve eğitim oturumlarının yanı sıra ülke temsilcilerinin katılımıyla özel bir ''Kadastro Zirvesi'' düzenlenecektir. Ayrıca, kamu ve özel sektör temsilcilerine çalışmalarını ve kullandıkları teknolojileri paylaşma imkanı sağlayacak olan sergi de etkinlik süresince tüm katılımcılara açık olacak.


Bu etkinlikle birlikte tarihte ilk kez bu kapsamda "kadastro" alanında çalışan herkes bir araya gelerek fikir alışverişinde bulunma şansına sahip olacak.