Dünyaverim Gayrimenkul Gıda İthalat İhracat Ve Sanayi Ticaret Limited Şirketi kuruldu!

Dünyaverim Gayrimenkul Gıda İthalat İhracat Ve Sanayi Ticaret Limited Şirketi kuruldu! Dünyaverim Gayrimenkul Gıda İthalat İhracat Ve Sanayi Ticaret Limited Şirketi kuruldu!

Dünyaverim Gayrimenkul Gıda İthalat İhracat Ve Sanayi Ticaret Limited Şirketi Ghassan Barchrı ve Mohamad Azkoul ortalığında 400 bin TL sermaye ile bugün kuruldu. 

Dünyaverim Gayrimenkul Gıda İthalat İhracat Ve Sanayi Ticaret Limited Şirketi 400 bin TL sermaye ile bugün Ghassan Barchrı ve Mohamad Azkoul ortalığında kuruldu.

 

Dünyaverim Gayrimenkul Gıda İthalat İhracat Ve Sanayi Ticaret Limited Şirketi iş konusu; 1-Gayrimenkulün belli bir ücret veya sözlesme temeline dayalıolarak satın alınması, satılması ve kiralanmasında aracılık ve emlak danısmanlık faaliyetlerini yürütmek, alım satım islerinde alıcı ve satıcının bir araya gelmesini kolaylastırmak. 2-Her çesit canlı hayvan alımı, satımı, pazarlamasını, ithalat ve ihracatını yapmak. Her türlü eti yenebilir, canlı hayvanların usul ve esaslar dahilinde kesimi yapmak. Besicilik ve hayvan yetistiriciligi yapmak,Hayvancılıkla ilgili çiftlikleri kurmak.Kesimhane tesislerini kurmak 3-Her türlü gıda ürününün alımı satımı üretimi ithalatı ve ihracatını gerçeklestirmek. 4-Her türlü elektrik ve elektronik esyaların alımı,satımı.ithalatını ve ihracatını yapmak......ve anasözleşmesinde yazılı işler.

 

 

Dünyaverim Gayrimenkul Gıda İthalat İhracat Ve Sanayi Ticaret Limited Şirketi Adres; Şirinevler Mah.Meriç Sk. N.11/134 Bahçelievler