03 / 06 / 2023

Duru Beytepe'de teslimler 2020'de!

 Duru Beytepe'de teslimler 2020'de!

Ankara’nın yeni gözdesi İncek ve Beytepe’nin kesişim noktasında hayata geçen Duru Beytepe projesinde teslimlerin 2020 yılında gerçekleşmesi planlanıyor. Ankara’nın gelişen bölgesinde ve en yeşil projesi olan proje ev sahiplerini bekliyor.Ankara’nın yeni gözdesi İncek ve Beytepe’nin kesişim noktasında yükselen Duru Beytepe projesi mutluluğu kalplere taşıyor.

Betonarme imalatlarında sona gelinen ve 2020 yılında teslim edilecek olan proje; Türkiye’de bir ilke imza atıyor. Mutluluk projesi Duru Beytepe projesinden ev alanlar, Dünyanın kayak merkezi Alpler’de kayak yolculuğuna çıkıyor. Hayata geçirdikleri Mutluluğu “kALP”LERE TAŞIYORUZ projesinin şimdiden büyük ilgi gördüğünü söyledi.

Proje hakkında konuşan Tona Yapı ve Safe İnşaat İcra Kurulu Başkanı İlhan Erdal “Bu zamana kadar hiç yapılmamış bir projeyi hayata geçirmenin mutluluğunu yaşıyoruz. Ankara’nın gelişen bölgesinde ve en yeşil projesinde ev sahibi olmanın yanı sıra yeni ev keyfinizi Alpler keyfi ile birleştiriyoruz. Sadece ev almakla kalmıyor,kış tatil fırsatını da yakalamış oluyorsunuz” dedi.

2020 yılında teslim edilmesi planlanan ve 47 bin 276 metrekarelik arazi üzerinde hayata geçen Duru Beytepe, eşsiz lokasyonu, sosyal alanları ile fark yaratıyor. Toplam 484 daireden meydana gelen proje, bünyesinde barındırdığı çocuk oyun alanları, sosyal yaşam alanları ve sağlıklı yaşam alanları ile keyifli bir ortam sunuyor. 2+1’den 5+1’e kadar olan konut seçenekleri ile modern yaşamın yansımalarının detaylandırıldığı proje, aynı zamanda doğanın huzur veren yapısı ile birlikte vatandaşların ilgisine sunuluyor. Açık ve kapalı spor alanları seçenekleri bulunan proje, basketboldan futbola, tenisten bisiklet parkuruna kadar birçok olanağı da konut sahipleri ile buluşturuyor.
Geri Dön