10 / 12 / 2023

Düşük fiyata yüksek performans! Görünce şok olacaksınız! İşte Mitsubishi Space Star’ın 9 Eylül 2022 fiyat listesi…

Düşük fiyata yüksek performans! Görünce şok olacaksınız! İşte Mitsubishi Space Star’ın 9 Eylül 2022 fiyat listesi…

Japon otomotiv devi Mitsubishi’nin Space Star modelinin fiyatları açıklandı. İşte, Mitsubishi Space Star’ın 9 Eylül 2022 fiyat listesi…Düşük fiyata yüksek performans! Görünce şok olacaksınız! İşte Mitsubishi Space Star’ın 9 Eylül 2022 fiyat listesi…

Mitsubishi’nin estetik ön yüzü, dinamik yan görünüşü ve modern arka tasarımı ile yeni modeli Space Star, zarafet ve sportif görünümü bir araya getiriyor. Yalın tasarımı, geniş iç hacmi, mükemmel görüş açısı, yüksek kaliteli trimleri ve yükseklik ayarlı sürücü koltuğuyla güncellenen Space Star, eskisine nazaran daha konforlu.

Üstün güvenlik donanımlarıyla sürüş keyfini güvenli hale getiren Mitsubishi Space Star, 7 inç dokunmatik multimedya sistemi, geri görüş kamerası, Android Auto ve Apple CarPlay özelliğiyle keyifli bir yolculuk deneyimi sunuyor.

8 farklı renk seçeneğiyle karakterinizi de yansıtan Mitsubishi Space Star, 1,2 litre hacimli MIVEC motor, 102 Nm tork üreterek ani hızlanmalar sırasında kusursuz bir performans veriyor.

Yeni Space Star’da kullanılan INVECS-III CVT şanzıman, yüksek performans ve yakıt tasarrufu için optimum devir değerlerinin korunmasını sağlayarak her türlü sürüş koşulunda sarsıntısız hızlanma ve yavaşlamayı mümkün kılıyor.

Peki Mitsubishi Space Star’ın teknik özellikleri neler? İşte, Mitsubishi Space Star’ın teknik özellikleri ve fiyat listesi…

Geri Dön