East Park Residence Pendik'te metrekaresi 4 bin 500 TL'den!

East Park Residence Pendik'te metrekaresi 4 bin 500 TL'den! East Park Residence Pendik'te metrekaresi 4 bin 500 TL'den!

Firma: Fatih Yıldız İnşaat-MTB Mimarlık

Proje: East Park Residence

East Park Residence projesi Pendik'te Fatih Yıldız İnşaat ve MTB Mimarlık Ortaklığı tarafından hayata geçiriliyor. East Park Residence Pendik'te metrekare birim fiyatı 4 bin 500 TL'den başlıyor...
East Park Residence projesi, İstanbul'un Anadolu yakasında Pendik'te Fatih Yıldız İnşaat ve MTB Mimarlık Ortaklığı tarafından hayata geçiriliyor.  East Park Residence  projesi Pendik Doğu Mahallesi'nde tren yolunun hemen önünde yükseliyor.


Denize 380 metre mesafede kalan East Park Residence projesi, havalimanına 1,5 kilometre uzaklıkta bulunuyor. 2 blok olarak tasarlanan East Park Residence projesinde blokların kat yüksekliği 10 ve 13 olarak belirlendi.


4 bin metrekare alanda hayata geçiriliyor olan East Park Residence projesinde açık yüzme havuzu, fitness, spa gibi sosyal donatı alanları yer alıyor. East Park Residence projesinde 102 adet daire yer alıyor.


Pendik East Park Residence projesinde 1+1'den 5+1'e kadar daire seçenekleri bulunuyor. Yaklaşık 15 milyon TL yatırımla yükselen East Park Residence projesinde metrekare birim fiyatı 4 bin 500 TL ile 6 bin TL arasında değişiyor. Tel: 0216 330 01 41

Web: www.mtbmimarlik.com

Gülcihan YELKENCİ/Emlakkulisi.com