Ece Banyo, İdeal ile pazar payını arttıracak

Ece Banyo, İdeal ile pazar payını arttıracak Ece Banyo, İdeal ile pazar payını arttıracak

Ece Banyo, Ideal Standard'ın tüm markalarının Türkiye'deki tek yetkili satıcısı oldu.Vitrifiye sektörünün hızlı büyüyen firması Ece Banyo, dünyanın lider firması Ideal Standard International'ın tüm markalarının Türkiye'deki tek yetkili satıcısı oldu.

Ece Banyo Yönetim Kurulu Başkanı Erdem Çenesiz, "Büyük işletmelerin sadece büyük illerden çıkmayacağını küçük illerden de büyük işletmelerin çıkabileceğini Ece Banyo ile kanıtladık.1993 yılında çok küçük bir bütçeyle ve sadece 5 tane ürünle kurduk Ece Banyo'yu. Şu anda ise 44 ülkeye ihracat yapan ve yılda 10 milyon dolar ihracat geliri olan bir firmayız. 2008 yılının ilk altı ayında yüzde 35 büyüdük ve ikinci altı ayda da Ideal Standard ile yaptığımız birliktelikle çok ciddi pazar payımız olacak" şeklinde konuştu.

DAHA ETKİN OLACAĞIZ

Ideal Standard International CEO'su John Rietveldt ise, Türkiye pazarının kendileri için çok önemli olduğunu belirterek, "Türkiye gibi yüksek büyüme potansiyeli olan ülkelerde daha etkin olacağız" dedi. Ece Banyo ile Ideal Standard International arasında yapılan anlaşmayla Ideal Standard ve Jado markalarının Türkiye'deki satış hakkı Ece Banyo'ya verildi. Buna göre, Ece Banyo Ideal Standard ve Jado markalarının ithal edilmesi, dağıtılması ve pazarlamasından sorumlu olacak.

Yeni Şafak