Ede Tower İncek'te yükseliyor! 2015'te teslim!

Ede Tower İncek'te yükseliyor! 2015'te teslim! Ede Tower İncek'te yükseliyor! 2015'te teslim!

Firma: Detaş Konut

Proje: Ede Tower

Ankara’nın yeni çekim merkezlerinden İncek’te kule konut projesi olarak hayata geçirilen Ede Tower, sosyal tesisleri ve muhteşem göl manzarasının yanı sıra son teknoloji akıllı ev sistemiyle de dikkati çekiyor.İnşaat sektörünün iki güçlü kuruluşu ‘’Detaş Konut A.Ş.’’ ile ‘On-Taş İnşaat Ltd.Şti” şirketlerini bir araya getiren 35 katlı proje, Mogan Gölü’nün yanı başında, İncek’in en gözde noktasında yükseliyor. 

Büyüleyici Mogan ve  Ankara  manzarasının yanı sıra TED Ankara’ya, diğer kolejlere, üniversitelere ve kamu kurumlarına yakınlığı ile ayrıcalıklı bir konuma sahip olan Ede Tower’da, her biri yaşamı kolaylaştıran ayrıntılarla donatılmış 121 residence dairesi yer alıyor. 

Proje ortaklarından Serhan Bulut, lokasyonun  önemine işaret ederek,  trafikte boğulmak istemeyen, kent merkezine de yakın olmayı isteyenlerin Ede Tower’ı tercih ettiklerini söyledi. Bulut, ‘’Ede Tower’ın Konya yoluna uzaklığı, Oran’ın merkezi sayılan Panora ile aynı mesafede. Kent merkezine aynı uzaklıkta olmamıza karşın Ede Tower, trafik kargaşasının olmadığı bir güzergahta yer almasından dolayı, ulaşım açısından Oran’dan daha cazip bir lokasyona sahip’’ dedi.

Ede Tower’da  çağdaş ve güvenlikli bina inşa etmekle yetinmediklerini anlatan Bulut, ‘’Projede, hem şehrin merkezinde, hem de göl manzarası ve yeşil alanlarıyla şehirden uzaktaymış hissi veren bir yaşam modeli tasarladık. Kent merkezinden uzaklaşmadan insanların kendilerini adeta bir tatil köyünde yaşıyormuş gibi hissetmeleri için her türlü detayı düşündük. İnsanlar, aileleri ve dostları ile 24. kattaki restoranda  muhteşem Mogan ve Ankara manzarası eşliğinde yemek yiyebilecekler; iş dönüşü kapalı yüzme havuzu, fitness, hamam, sauna, fin hamamı, jakuzi, spor sahaları ile kafeteryalarda stres atabilecekler‘’ diye konuştu. 

Akıllı evde son teknoloji

Ede Tower’da en ileri teknolojiyi ve en kaliteli malzemeleri kullandıklarını, teknik detaylara da özen gösterdiklerini vurgulayan Bulut, şunları söyledi:

‘’Akıllı ev teknolojisinde son sistemin kullanıldığı Ede Tower’da ısı, elektrik, su, televizyon, dvd, ses düzeni tek bir kumanda ile kontrol edilebilecek.  Ede Tower  sakinleri dilerlerse market alışverişini, spor merkezi randevu saati ayarlamasını kumandası ile yapabilecek. Su baskınında anında güvenliğe haber verilecek,  elektrik otomatik olarak kesilecek. Arzu edilirse konutları, dünyanın her yerinden cep telefonuyla yönetmek mümkün olacak. Elektronik ev aletleri ve aydınlatmalar cep telefonuyla açılıp, kapanabilecek. Hatta evlerine geldiklerinde (welcome home) sistemini aktif hale getirmişlerse müzikle karşılanacaklar. Camın kalitesi, ses yalıtımı, ısı yalıtımı, iklimlendirme de özen gösterdiğimiz detaylar arasında yer alıyor.’’

1+1’de bile soyunma odası

Ede Tower’daki 1+1 konutların 75,5, 81 ve 87 metrekare olduklarına dikkati çeken Bulut; ‘’İncek’te çok sayıda kampüse komşu olmamızdan dolayı öğrenci ve öğretmenlere hitap eden 1+1’leri bölgedeki diğer projelerden  farklı tasarladık. Öncelikle 1+1 konutlarımız, bölgedeki çoğu projenin 3+1 dairelerine denk  büyüklükte. Projemizdeki 1+1’lerde çok geniş soyunma odası bile bulunuyor. Brüt 3.15 metre tavan yüksekliği de bu konutları ayrıcalıklı hale getiriyor. Bu nedenle de 1+1 dairelerimize yoğun bir talep var’’ ifadelerini kullandı. 

Ede Tower’da, tamamı Mogan Gölü manzaralı 2+1 konutlar 111 metrekare, 3+1 konutlar 132,5 ve 168,5 metrekare, 4+1 konutlar ise 205,5 metrekare net alanlara sahip olacak. 

2013 yılının Temmuz ayında temeli atılan Ede Tower’da, anahtar teslimler 2015 yılının Kasım ayında yapılacak.


Telefon: +90 549 451 40 50

Web: www.edetower.com


projeye sor